Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

До списку Героїв міста Суми вписали перші імена

117

У Сумах відбулася особлива – урочиста – сесія міської ради. Очільник громади Олександр Лисенко та депутати не ухвалювали рішень, а вшановували наших Героїв.

Сумчани з перших днів повномасштабного вторгнення росії демонструють неабияку сміливість і згуртованість, що дозволило стримати ворога й не дати здійснитися його планам захопити Україну.

«Вдячні тим, хто у формі, і хто у цивільному не давали ворогу підійти до Сум, тим самим стримавши його подальший наступ. Дякуємо всім, хто зараз наближає нас до головної мети – Перемоги над ворогом», – зазначив Олександр Лисенко.

Тож для нагородження громадян України за особисту мужність і самовіддані дії або за видатні трудові досягнення, виявлені у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності, у зміцненні обороноздатності та безпеки України започаткували відзнаку виконавчого комітету міської ради «Захисник України. Герой міста Суми».

Першими цієї відзнаки удостоїли вісьмох сумчан, двох з яких – посмертно.

Запам’ятаймо ці імена: Костянтин СИПЧЕНКО, Михайло СВИСТУН, Павло СІРИК, Андрій ТАРАН, Євген СКОРОБАГАТСЬКИЙ, Андрій ТИМОФІЄВ, Олександр Масюк, Андрій Гончар. З рук очільника громади вони отримали відзнаку «Захисник України. Герой міста Суми». За двох останніх зі списку, які загинули у боротьбі, нагороду отримали їхні рідні.

 

ІД