Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Діючий мер Сум підсиджує Ярослава Мудрого

229

Напередодні цьогорічних Місцевих виборів бурхлива діяльність місцевої влади не залишає сумнівів: відкриття відремонтованих фонтанів, скверів, нових скульптур та ін.

Навесні на місцевих виборах у Ренні (Бретань) ліва партія «Непідкорена Франція» зробила одним зі своїх кандидатів… кота. Програмною задачею муркотика, якого назвали Рек, стало підвищення обізнаності виборців із проблемами тварин. Депутатом кіт, на жаль, не став. До речі, дивно, бо й прецедент був – домашній кіт Стабз, почесний мер місцевості Талкітна на Алясці, займав свій пост в період з 1997 по 2017 рр.

Напередодні цьогорічних виборів здається, що бурхлива діяльність місцевої влади не залишає сумнівів: кіт Рек точно впорався би не гріше. Дещо про її дивні ініціативи міг би розповісти Кіт у чоботях з парку «Казка», де віднедавна «оселилися» динозаври. Але котику, який, до речі, не тільки у чоботях, але й у мішку, розповідати нічим, бо ж голову йому досі не повернули. Зате на минулому тижні навколо фонтану, як інопланетяни у фільмі про Індіану Джонса, вишикувались фігури динозаврів. Чому саме в цьому місці, а не просто у довільних точках парку? Як рептилії вписуються у концепцію реконструкції парку, де тематикою завжди були замки та персонажі казок? Хоча б виділили під це спеціальну зону… До речі, злі язики виявили схожість одного з динозаврів відразу з двома кандидатами у мери і навіть встигли посперечатись, хто ж послужив прототипом контактної скульптури.

Після екскурсії парком виборчого періоду можна прямувати до Театральної площі, яка також зазнала реконструкції. Знову ж так злі язики поговорюють, що площа у відповідності до прізвища мера стала трішечки лисуватою, бо ж замість дерев, що там росли, тепер зухвало поглядаючи в жовтневе майбутнє, лежить рулонний газон. Використовувати це покриття влітку як місце, де можна посидіти на травичці, не уявляється можливим, бо жодної тіні на цю територію не падає. До речі, мер особисто проінспектував місце для посиденьок, зручно вмостившись посеред газону. Після чого користувачі соцмереж за допомогою Фотошопу радісно почали «всажувати» міського голову у неочікуваних локаціях – перед «Романтикою» або посеред турецької вулиці з фільму «Діамантова рука». Але найприродніше у цій позі Олександр Лисенко виглядає на троні сумського мафа – Ярослава Мудрого. Там, до речі, і перепочити можна від передвиборної господарської активності.

Ксенія Соболєва
Панорама №41-2020
Фото з відкритих джерел