Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Директор ТОВ підозрюється у розкраданні бюджетних коштів для ремонту школи

308

За процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно директора товариства, який замість належного виконання ремонтно–будівельних робіт у загальноосвітній школі Сумського району, підробив документи, привласнив грошові кошти місцевого бюджету Сумського району на суму понад 325 000 гривень, а у подальшому їх ще й легалізував (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 209 та ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України).

Встановлено, що 39-річний директор товариства з обмеженою відповідальністю, що надає послуги з будівництва, уклав договір на виконання робіт у закладі освіти Сумського району.

Водночас фактично завищуючи реальний обсяг виконаних робіт, директор відобразив у складених документах неправдиві відомості про їх перелік, обсяг, використані матеріали, підписав відповідні акти та отримав з місцевого бюджету понад 325 тис. грн., які шляхом здійснення фінансових операцій використав у господарській діяльності, таким чином легалізувавши кошти, одержані злочинним шляхом.

Досудове розслідування здійснювалось слідчими слідчого управління Головного управління Нацполіції в Сумській області за матеріалами Управління стратегічних розслідувань у Сумській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду, повідомляє пресслужба обласної прокуратури.