Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Димова завіса

Народний депутат Олександр Трухін в кулуарах Верховної Ради України, в Києві, 31 жовтня 2019 р. Фото Кузьмін Олександр / УНІАН
80

Ось чому Монастирський дав позавчора вчора пресуху. Бо вони знали, що скоро вже буде про Трухіна анекдот. Це була димова завіса.
Тому головний мєнт країни ляпав усяку білібєрду про відкритий заговор і якихся тіпочків, які готували масові заворушення. Чомусь в провінційних обласних центрах, а не у Києві.

Після того, як Зеленський розкрив змову про заколот під проводом відставних дідів-генералів за фінансування Ахметова – розумні люди в заговори не дуже вірять.
Найстрашнішим заговорщиком у цій країні була Надя Савченко.

І я зразу ж написав у блозі позавчора – що це викриття змови – відволікання уваги.

Залишалося вияснити – до чого б це? Що вони хочуть перебалакати, яку новину?

Тепер ясно. Поліцейські генерали певно, знали, що на Українській правді є матеріал, який дискредитує і Слуг, і їх.

Тому розіграли сцену: дивіться, які ми герої, ми тут змови викриваємо.

Щоб ми типу повірили у їх професійність. І зараз один одному шептали із священним трепетом:
– Тихо, друзі, давайте не будемо їм згадувати Трухіна та інші косяки. Бо хто ж змови і заговори розкривати буде? Без них пропадемо.
Так ось – ніт! Ніхто у ваші казки не вірить. А віримо ми у те, що міністр (як і його нещодавно «спалений» гоноровий зам-міністра, той що фаворит фаворитки Зеленського, як там його) просто служить Офісу президента і різних ушльопків, а не стоїть на сторожі безпеки громадян.

І треба його у відставку. Заодно і генпрокуроршу.

Але відмазуватимуть.

P.S. Да, і хтось сумнівається, що і Арахамія (який так красів в правєднам гнєвє про Трухіна), і сам Найвеличнішмй знали про всю цю хрєнь? Знали, але думали, що якось воно саме розсосеться.

Фото Бабель