Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

“Брати Клюєви запрошують до будівництва нову еліту”

132

“Сьогоднішній брифінг народного депутата Сергія Клюєва, присвячений темі придбання ним ТОВ «Танталіт», не лише дав відповіді на питання щодо зміни кінцевого власника цього підприємства, але й окреслив у загальних рисах перспективу розвитку проекту під умовною назвою «Межигір’я».
Як на мене, то найбільш цікавою стала інформація про наступне:
а) що до сьогоднішнього дня власником компанії був відомий донецький підприємець і екс-депутат Верховної Ради України Ігор Гуменюк, а не якісь утаємничені іноземці, які періодично згадувалися нашими відомими мисливцями за сенсаціями С.Лещенко та Т.Чорновол.
Віднині, якщо угода між Гуменюком та Клюєвом отримає «благословення» від Антимонопольного комітету, усілякі розмови про утаємничених власників ТОВ «Танталіт» стають просто спекуляціями;
б) що президент України був поінформований про намір Гуменюка продати, а Клюєва – купити ТОВ «Танталіт», яке є орендатором землі, на якій розташована його резиденція. Більше того, за словами Клюєва, «негативної реакції (президента) не було. Він сказав, що буде радий такому сусідові».
З останнього твердження можна зробити висновок, що незабаром до Клюєва вишикується черга бажаючих мати «хатинку» «сусіда президента»;
в) що поки що, С.Клюєв вкладає у придбання ТОВ «Танталіт» власні кошти, а також кошти, що він запозичує у корпорації «Укрпідшипник».
Але це на даний момент. А у подальшому «клуб братів Клюєвих» неодмінно поповниться іменами відомих в Україні людей, бо слова, можливо випадково сказані С. Клюєвим про те, що він буде «щасливим, якщо у адміністрації президента, чи у Віктора Федоровича виникне бажання користуватися інфраструктурою, що будується», напевно будуть розцінені як непряме запрошення до вкладання інвестицій у окремі об’єкти у Межигір’ї.”