В Івано-Франківській області завершився чемпіонат України з греко-римської боротьби серед спортсменів вікової категорії U13. Борці Сумщини везуть додому чотири медалі.
З 20 команд-учасниць чемпіонату команда Сумської області посіла четверте місце, повідомив Суспільному голова федерації греко-римської боротьби Сумської області Андрій Алдаєв.
Сум’янин Артем Стрілець у ваговій категорії до 73 кг посів третє місце. Ще три медалі везуть у Конотоп вихованці місцевої ДЮСШ: Михайло Клименко у вазі до 47 кг посів перше місце, Єгор Прокудін у вазі до 38 кг — друге, а Андрій Строй у вазі до 35 кг — третє.
![4 [120×60] Вверху страницы под «шапкой» слева (показывается на всех страницах сайта) Реклама на сайті](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/reclama_na_saite_120x60-bez_tel..jpg)
![5 [468х60] Вверху страницы под «шапкой» в центре (показывается на всех страницах сайта) Просування сайтів](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/prosuvannya_na_saiti_468x60.gif)
