Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Близько 80 000 гривень видурили шахраї у мешканця Сум

229

По допомогу до співробітників Сумського районного управління поліції звернувся 75-річний місцевий мешканець. Чоловік повідомив, що до нього зателефонували незнайомі із декількох різних номерів телефону та, представившись працівниками лікарні, повідомили, що внаслідок ДТП його донька потрапила до лікарні та потрібує дороговартісного лікування. У наслідок чого чоловік віддав невідомому гроші в сумі 250 Євро, 49 000 гривень та 390 доларів США.

За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України «Шахрайство». Правоохоронці встановлюють осіб, причетних до злочину.

Разом з тим поліцейські застерігають: якщо ваш співрозмовник заводить мову про родичів, які начебто спричинили ДТП чи самі потрапили в аварію, перебувають в поліції чи потребують негайного лікування і оперативного втручання, і для їх порятунку необхідні значні суми грошей – знайте, що ви спілкуєтесь з шахраями. А тому обов’язково візьміть паузу в розмові і зателефонуйте рідним, з’ясуйте чи дійсно їм потрібна ваша допомога і яка саме. В жодному разі не піддавайтесь паніці та емоційному тиску з боку співрозмовника. Будьте пильними і не дайте себе ошукати.