Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Біля Сум мітингували через звалище медичних відходів (Фото)

270

У Старому Селі, що під Сумами, жителі зібралися на загальні збори. Усе – через звалище медичних відходів, яке накопичила місцева фірма з осені 2020 року.

На початку грудня 2020 жителі Старого Села виявили звалище медичних відходів. Використані захисні маски і пробірки від ПРЛ-тестів лежали просто неба. Тоді Суспільному.Суми вдалось з’ясувати, що складські приміщення, куди в Старому Селі звозили медичні відходи, нині орендує ТОВ “Сумиполімербуд”.

Жителі села зібрали збори, бо з того часу звалище ніхто не прибирає. На зборах виступив голова Нижньосироватськоі ОТГ В’ячеслав Суспіцин. Він сказав, що звертався до обласної ради з проханням виділити кошти на утилізацію звалища. За його інформацією, на це потрібно 3 мільйони гривень.

Наприкінці зборів люди проголосували за те, щоб ініціювати звернення голови ОТГ та старости до правоохоронних органів щодо вивозу сміття з території села, визнати Нижньосироватську ОТГ потерпілою стороною. Також люди висловили недовіру старості села Єременку через службову недбалість.

Нагадаємо, що 25 січня прокуратура передала до суду обвинувачення щодо директора сумського підприємства, яке без ліцензії збирало та знешкоджувало медичні відходи.

А 9 лютого суд присудив заступнику директора ТОВ “Сумиполімербуд” 17 тисяч гривень штрафу. Про утилізацію відходів в ухвалі суду не йдеться. Рішення суду вступає в силу через 10 днів.