Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Бійці, які звільняли Сумщину, оголосили терміновий мегазбір

152

Славнозвісна 93-тя ОМБр відома чи не кожному жителю Сумщини. Саме ці могутні воїни не дали ворогу захопити Охтирку, а пізніше звільнили Тростянець — єдине місто, яке окупанти змогли взяти під свій тимчасовий контроль. Зусиллями 93-ї бригади значна частина кантемирівської танкової дивізії знайшла свій кінець на землях Сумщини. Вибивши ворога з нашої області, холодноярівці пішли виганяти окупантів із Харківщини, після чого передислокувалися до Бахмута. Саме там наразі бригада з Дніпропетровщини стримує навалу ворога, який намагається просунутись далі.

Сьогодні, 29 грудня, боєць артилерійського підрозділу 93-ї ОМБр Андрій Бабичев (Ютуб) оголосив терміновий мегазбір (відео можете переглянути ТУТ). Раніше за допомогою подібних зборів бригада поповнювалась машиною “швидкої”, тралом (для того, аби вивозити з передової на ремонт бронетехніку) та FPV-дронами. Саме у таких “пташках” у холодноярівців наразі з’явилась гостра потреба.

За словами Андрія, FPV-дрони максимально змушують окупантів міняти плани. “Навіть одне влучання по ворогу змушує його розвертатися на 180 градусів та тікати”, — розповідає воїн. Тож автор каналу “Moto LIFE” оголосив терміновий збір на 200 таких засобів для підрозділу “Black Raven” 93-ї ОМБр. “Якщо ми назбираємо на 300, 500 чи більше дронів, будемо лише вдячні”, — зазначає Андрій. Тож кількість дронів, яку отримають холодноярівці, залежить від донатерів — у тому числі, від нас із вами.

Також Ютуб анонсував відео роботи хлопців із “Black Raven”, яке вийде на каналі в неділю. Тож охочі побачити, як холодноярівці б’ють ворога такими дронами, можуть зробити це вже післязавтра.

Збір оголошено на максимально короткий термін, адже до кінця року хлопці мають розплатитися з виробником. Останній взамін уже в січні обіцяє передати стільки “пташок”, на скільки донатери назбирають воїнам.

 

Реквізити

👉 https://send.monobank.ua/jar/7PQZ9vCH3S

👉 Номер банки: 5375 4112 1143 9323

👉ПриватБанк: 5363 5426 0273 9691 👉МоноБанк: 5375 4114 0412 4112

👉PayPal: pdelo76@gmail.com Отримувач: Babichev Andrii Призначення: Сім‘я / Family

❗️Донати криптовалютою

📍USDT (TRC20) – TMQkjVVaxZ8nDYx5nUi5hvEXmjijMapZVD

📍BTC (Bitcoin) – 1JDTAmb7DDhZeNZ3UGao8GZT6BWizoH3g

Якщо потрібна адреса на іншу криптовалюту, пишіть на pdelo76@gmail.com