Анатолій Єпіфанов:” Дорогі будівельники Сумщини! Прийміть найщиріші привітання з Вашим професійними святом – Днем будівельника!”

Дорогі будівельники Сумщини!
Прийміть найщиріші привітання з Вашим професійними святом – Днем будівельника!
Ви пов’язали свою долю з нелегкою, дуже відповідальною, але, на мою думку, з найважливішою, найцікавішою і найблагороднішою в світі професією. Адже бути будівельником – означає бути творцем, зводити таке необхідне житло, чудові споруди, дарувати людям радість, залишати пам’ять для нащадків.
Так склалося, що я теж починав свою трудову діяльність з роботи на будівельних майданчиках. На сьогодні вже маю кілька професій, працював на різних посадах, але в душі я завжди був і залишатимусь вашим колегою, тому що будівельник – це не просто професія, це – стан душі. Мені приємно, що й тепер доводиться багато будувати для Української академії банківської справи, для Сум, для нашої філії в Севастополі – інституту банківської справи.
Від душі бажаю кожному з Вас міцного здоров’я, творчої наснаги, нових професійних висот, плідних успіхів у справі оновлення наших міст і сіл, морального та матеріального задоволення від роботи!
Щиро зичу вам і вашим родинам добра, любові, достатку, радості та всіляких гараздів!
Хай доля кожного з вас буде щасливою!
З повагою,
Почесний громадянин м. Суми,
Академік Академії будівництва України
А. Єпіфанов
![4 [120×60] Вверху страницы под «шапкой» слева (показывается на всех страницах сайта) Реклама на сайті](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/reclama_na_saite_120x60-bez_tel..jpg)
![5 [468х60] Вверху страницы под «шапкой» в центре (показывается на всех страницах сайта) Просування сайтів](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/prosuvannya_na_saiti_468x60.gif)
