Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Адвокат очільника Сум прокоментувала рішення суду та деталі справи

1,872

Адвокат Олександра Лисенка Юлія Молібог повідомила про намір оскарження рішення суду. Так, захист голови Сумської ТГ наполягав на відмові від клопотання прокурора. Однак феміда вирішила по-іншому, лишивши посадовця під вартою із можливістю внесення застави розміром у 3 млн грн. За словами пані Юлії, наявних доказів недостатньо, щоб обґрунтовано підтвердити інкриміновані підозри та обрати подібний запобіжний захід.


Також пані адвокат повідомила деталі кримінальної справи. За її словами, голова громади був затриманий не разом із директором Департаменту інфраструктури і навіть в інший час. Так, вилучення коштів, які знаходились в авто, відбувалось поблизу Майдану Незалежності, у той час як підзахисний був затриманий на вул. Псільській. Сама ж машина затриманому не належить, і того дня він нею не користувався; натомість, за словами сторони захисту, біля транспорту знаходився інший фігурант кримінальної справи (ім’я якого не назване).

Олександр Лисенко також підтвердив слова адвоката про кошти, знайдені в автівці. За словами очільника громади, жодних грошей у нього не вилучали ні під час затримання, ні під час обшуку. Ознайомитись детальніше з коментарем міського голови можна на відео нижче.

Відео: Суспільне