За процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури повідомлено про підозру ексміліціонеру, який передавав представникам російської спецслужби інформацію про місця базування підрозділів Збройних Сил України.
За даними слідства, екскерівник слідчого відділу одного з підрозділів розформованої міліції у Шосткинському районі був завербований фсб.
Так, у період із листопада 2025 року по січень 2026 року підозрюваний неодноразово передавав дані про місцезнаходження військової техніки та оборонних споруд, координати вогневих позицій і розміщення особового складу.
Досудове розслідування та оперативний супровід здійснює УСБУ в Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури.
![4 [120×60] Вверху страницы под «шапкой» слева (показывается на всех страницах сайта) Реклама на сайті](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/reclama_na_saite_120x60-bez_tel..jpg)
![5 [468х60] Вверху страницы под «шапкой» в центре (показывается на всех страницах сайта) Просування сайтів](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/prosuvannya_na_saiti_468x60.gif)
