На Сумщині вогнеборці ліквідували загоряння нежитлового приміщення
14 травня о 00:56 на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння по провул. Пантелеймона Куліша в селищі Вороніж, що на Шосткинщині. На місце події було направлено відділення чергових караулів 17 – ї державної пожежно – рятувальної частини та 34 – го державного пожежно – рятувального посту.
По прибуттю було встановлено, що вогнем охоплено дерев’яний навіс прибудований до нежитлового приміщення на площі до 50 кв. м та покрівлю будівлі на площі до 40 кв. м. через сильне задимлення вогнеборцям довелось працювати в апаратах для захисту органів дихання.
О 01:43 загоряння локалізували, а о 02:48 – витративши на гасіння майже 12 тонн води, повністю ліквідували.
Всього на гасіння було залучено 2 одиниці спеціальної техніки та 8 чоловік особового складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
![4 [120×60] Вверху страницы под «шапкой» слева (показывается на всех страницах сайта) Реклама на сайті](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/reclama_na_saite_120x60-bez_tel..jpg)
![5 [468х60] Вверху страницы под «шапкой» в центре (показывается на всех страницах сайта) Просування сайтів](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/prosuvannya_na_saiti_468x60.gif)



