За публічного обвинувачення прокуратури Сумщини 62-річну жінку та її 68-річного чоловіка визнано винними у вчиненні держзради. Вироком суду їх засуджено до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Прокурор довів у суді, що подружжя безробітних жителів Шосткинщини з 2024 року на автомобілі об’їжджали прикордоння, де відслідковували позиції Сил оборони.
Узагальнену інформацію жінка надсилала куратору з рф.
Особливо окупантів цікавило розташовування підрозділів безпілотної авіації ЗСУ.
Більш того, обвинувачені корегували вогневе ураження та повідомляли ворога про наслідки обстрілів, зазначаючи: «Надо срочно по этой хате дать… Вы вчера немного до них не достали».
Водночас, чоловік під час спілкування зі знайомими наполягав: «Надо было встречать его (путина) хлебом-солью, а не ракетами».
Слідство – УСБУ в Сумській області.
![4 [120×60] Вверху страницы под «шапкой» слева (показывается на всех страницах сайта) Реклама на сайті](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/reclama_na_saite_120x60-bez_tel..jpg)
![5 [468х60] Вверху страницы под «шапкой» в центре (показывается на всех страницах сайта) Просування сайтів](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/prosuvannya_na_saiti_468x60.gif)
