Чемпіонат області з легкої атлетики серед ветеранів, дорослих, юнаків та дівчат 2008-2009 та 2010-2011 років народження пройшов у Сумах. Участь у чемпіонаті взяли спортсмени з Ромнів, Тростянця, Великої Писарівки, Білопілля, Степанівки. Потужно представлено місто Суми.
Загалом близько 200 спортсменів області вийшли сьогодні на доріжки і у сектори, повідомив Суспільне Суми перший віцепрезидент Федерації легкої атлетики Сумської області Віталій Корж.
Спортсмени змагались у спортивній ходьбі, бігу на 100, 110, 300 та 400 метрів з бар’єрами, бігові на 60, 100, 200, 400, 800 метрів, естафетному бігові 4х100 метрів, стрибках у довжину, штовханні ядра, метанні списа та метанні диска.
Усього протягом змагального дня спортсмени у чотирьох вікових категоріях розіграли 69 комплектів медалей.
![4 [120×60] Вверху страницы под «шапкой» слева (показывается на всех страницах сайта) Реклама на сайті](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/reclama_na_saite_120x60-bez_tel..jpg)
![5 [468х60] Вверху страницы под «шапкой» в центре (показывается на всех страницах сайта) Просування сайтів](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/prosuvannya_na_saiti_468x60.gif)
