У війні проти кремлівського режиму загинув мешканець Кам’янського старостинського округу В’ячеслав Хижковий. Про це повідомляє тростянецька міська рада. Уперше на передову воїн потрапив у далекому 2015-му році на посаду командира зенітної установки. Саме тоді земляк-доброволець став легендою: за словами побратимів, сепаратисти навіть пропонували за нього грошову винагороду. Українська ж влада нагородила мужнього воїна медаллю «За мужність і героїзм».
У 2016 р. В’ячеслав Григорович повернувся на роботу до дитсадочка, де працював охоронцем. Однак повномасштабне вторгнення змусило його прийняти рішення знову взяти до рук зброю. З березня минулого року кам’янець захищав рідну землю від окупантів. На жаль, нині захисника на цьому світі більше немає.
Редакція “Панорами” висловлює щирі співчуття рідним, близьким та побратимам В’ячеслава.
![4 [120×60] Вверху страницы под «шапкой» слева (показывается на всех страницах сайта) Реклама на сайті](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/reclama_na_saite_120x60-bez_tel..jpg)
![5 [468х60] Вверху страницы под «шапкой» в центре (показывается на всех страницах сайта) Просування сайтів](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/prosuvannya_na_saiti_468x60.gif)
