Частка площ посівів конопель на Сумщині становить 22,2% від загальних площ під цією культурою в Україні. Про це повідомили в Департаменті агропромислового розвитку Сумської ОДА.
“У 2021 році в області працювала одна стаціонарна та одна мобільна лінії з переробки трести на коноплеволокно. Вторинною переробкою коноплесировини займається лише одне підприємство в області — ТОВ «Сумикамволь» (м. Суми)”, — розповідає директор департаменту Олександр Маслак.
Нагадаємо, Сумська обласна державна адміністрація стала ініціатором створення на Сумщині агро-туристичного кластера «Слобожанське коноплярство» — візитівки та одного з «магнітів» Сумщини та України».
![4 [120×60] Вверху страницы под «шапкой» слева (показывается на всех страницах сайта) Реклама на сайті](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/reclama_na_saite_120x60-bez_tel..jpg)
![5 [468х60] Вверху страницы под «шапкой» в центре (показывается на всех страницах сайта) Просування сайтів](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/prosuvannya_na_saiti_468x60.gif)
