За поданням державного виконавця ще одного керівника Сумського НВО Мошкіна К. обмежено у праві перетину кордону, що стало черговим примусовим етапом на шляху забезпечення погашення боргів по заробітній платі працівникам підприємства.
За словами в.о. начальника Управління забезпечення примусового виконання рішень у Сумській області Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Марини Рудь, наразі до підприємства-боржника застосовані всі можливі заходи примусу: арештовано кошти на рахунках, описано та арештовано виявлене майно. Черговим етапом відновлення трудових прав громадян було обмеження у праві виїзду ще одного очільника заводу – Мошкіна К. як керівника ТОВ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» до виконання зобов’язань, покладених рішеннями суду про стягнення заборгованості з підприємства.
Нагадаємо, наприкінці лютого завдяки наполегливості органів юстиції у праві виїзду за кордон вже було обмежено керівника АТ «Сумське НВО» Забицького В..
Правова блокада свобод керівного складу підприємства – заклик до кінцевого бенефіціара повернути заборговані кошти людям, котрі багаторічною працею розбудовували престиж та розвивали потужність заводу.
![4 [120×60] Вверху страницы под «шапкой» слева (показывается на всех страницах сайта) Реклама на сайті](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/reclama_na_saite_120x60-bez_tel..jpg)
![5 [468х60] Вверху страницы под «шапкой» в центре (показывается на всех страницах сайта) Просування сайтів](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/prosuvannya_na_saiti_468x60.gif)
