Він зможе робити до 2 тис. ПЛР-тестувань за добу. Про це сьогодні 13 листопада повідомив начальник обласного управління охорони здоров’я Сергій БУТЕНКО під час брифінгу.
Більше 6 млн грн. державних коштів виділили Сумському обласному лабораторному центру МОЗ для співпраці з приватними закладами, (один у Сумах і один поза межами області), які на договірних умовах допомагають обласній лабораторії.
Потужності збільшилися і за рахунок закупівлі нових автоматизованих ампліфікаторів. Але нагадуємо, що захворюваність також зростає.
![4 [120×60] Вверху страницы под «шапкой» слева (показывается на всех страницах сайта) Реклама на сайті](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/reclama_na_saite_120x60-bez_tel..jpg)
![5 [468х60] Вверху страницы под «шапкой» в центре (показывается на всех страницах сайта) Просування сайтів](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/prosuvannya_na_saiti_468x60.gif)
