У столиці відкрилася виставка політичних шаржів. Янукович, Ющенко, Тимошенко, скандальні Могильов і Табачник та інші українські “політмонстри” стали “жертвами” столичного шаржиста. Сам художник-карикатурист Анатолій Бабич називає себе шаржменом-шульгою.
Віднедавна на сайті його художньої майстерні можна переглядати симпатичний відеоролик. У відео під пікантну українську співанку демонструються шарж-портрети Луценка, Симоненка, Яценюка, Єханурова, Тігіпка та інших представників вітчизняного політикуму.
Окрім того, днями в одному з ресторанів на вулиці Воровського у Києві можна подивитися й оригінали шаржів Бабича.
До слова, замовити собі роботу художника може кожен, готовий викласти від 300 до 1000 гривень за веселий малюнок.
![]()
Азаров
![]()
Бойко![]()
Ехануров
![]()
Кивалов
![]()
Кинах
![]()
Колесников
![]()
Кучма
![]()
Лавринович
![]()
Литвин
![]()
Луценко
![]()
Могилёв
![]()
Мороз
![]()
Порошенко
![]()
Симоненко
![]()
Табачник
![]()
Тигипко
![]()
Тимошенко
![]()
Толстоухов
![]()
Цушко
![]()
Черновецкий
![]()
Черновецкий
![]()
Шуфрич
![]()
Ющенко
![]()
Янукович
![]()
Янукович
![]()
Яценюк
http://tabloid.pravda.com.ua/
![4 [120×60] Вверху страницы под «шапкой» слева (показывается на всех страницах сайта) Реклама на сайті](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/reclama_na_saite_120x60-bez_tel..jpg)
![5 [468х60] Вверху страницы под «шапкой» в центре (показывается на всех страницах сайта) Просування сайтів](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/prosuvannya_na_saiti_468x60.gif)
