Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

7 дітей у Сумах постраждали від домашнього насильства

200

Як повідомляють фахівчині Сумського міського центра соціальних служб, у Сумах зареєстрували 34 випадки домашнього насильства (щодо п’яти людей – повторно). Постраждали семеро дітей, щодо яких насильство не вчинялось, але вони отримали психологічну травму через перебування в помешканні під час конфлікту між родичами.

Працівниками мобільної бригади здійснено дев’ять виїздів за місцем проживання постраждалих від домашнього насильства, їм надано психологічну допомогу та консультації з соціальних послуг, взято на облік дев’ять сімей, в яких відбулись випадки домашнього насильства.

Восьмеро людей звернулись до Денного центру соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та гендерно зумовленого насильства. У Центру матері та дитини тимчасово проживають дві родини (дві жінки та троє дітей), щодо яких вчинялось домашнє насильство, де їм в умовах цілодобового стаціонару надають безоплатно соціально-педагогічні, психологічні, юридичні та інші послуги.

З кривдниками дільничними офіцерами поліції проведено профілактичну роботу, їм винесено приписи із забороною контактувати з постраждалими.