Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

60% майбутніх сумських призовників мають проблеми зі здоров’ям

183

У військових комісаріатах продовжуються заходи проведення приписки юнаків 2003 року народження з метою попереднього визначення їхньої придатності до проходження військової служби взагалі та у відповідному роду військ та майбутньої військової спеціальності в Збройних Силах України

У місті Суми приписці підлягає близько 1500 юнаків. За тиждень серед юнаків, які пройшли медичний огляд лікарською комісією міського військового комісаріату, більша частина була направлена на додаткове медичне обстеження.

«Більше 60 відсотків приписників мають проблеми зі станом здоров’я та були направлені на додаткові медичні обстеження. Батькам та юнакам необхідно негайно приймати всі міри до ведення здорового способу життя, оскільки від цього залежить їхнє майбутнє і медичний огляд під час проведення приписки дозволяє виявити захворювання на попередньому етапі та прийняти міри до боротьби з недугами. Головне бажання!»:- говорить старший лікар призовної комісії міста Суми Володимир Остріщенко.

Головні проблеми: хірургічні захворювання – сколіоз, плоскостопість; терапевтичні захворювання – шлунково-кишковий тракт, це і гастрити, і виразкові хвороби шлунку; психіатричні захворювання – невротичні розлади, психотичні розлади, інтелектуальна недостатність. Всі ці проблеми виникають через непомірне сидіння за комп’ютерами та телефонами, гіподинамію, малорухливий спосіб життя, відсутність занять фізкультурою, харчування їжею та напоями з фаст-фудів, соціальні умови проживання. І рішення цих проблем залежить тільки від самих юнаків та їх батьків, від них залежить стан здоров’я майбутнього нації.

Ігор Скібчик
Фото автора