За минулий тиждень російські війська завдали по Сумській громаді 24 повітряні удари із застосуванням безпілотних літальних апаратів.
Про ситуацію в Сумській міській територіальній громаді повідомив перший заступник начальника Сумської міської військової адміністрації Геннадій Дем’яненко.
Зокрема, він зазначив: «Унаслідок ворожих атак минулого тижня постраждала одна людина. Бажаємо їй якнайшвидшого одужання. Пошкоджено 15 багатоквартирних і три приватні будинки, а також 11 об’єктів міської інфраструктури. Одна оселя повністю зруйнована. Зафіксовано пошкодження близько 20 цивільних автомобілів».
Від початку місяця ворог атакував громаду вже 67 разів.
Попри системний терор з боку росії, Суми тримають стрій. Сили безпеки й оборони України щодня боронять державу, захищають сумчан та українську землю. Сумська МВА дякує всім, хто в складних умовах сьогодення забезпечує стабільну роботу міста, – йдеться у повідомленні.
![4 [120×60] Вверху страницы под «шапкой» слева (показывается на всех страницах сайта) Реклама на сайті](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/reclama_na_saite_120x60-bez_tel..jpg)
![5 [468х60] Вверху страницы под «шапкой» в центре (показывается на всех страницах сайта) Просування сайтів](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/prosuvannya_na_saiti_468x60.gif)



