Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині рятувальники ліквідують наслідки ворожого артилерійського обстрілу (Відео)

999

До рятувальників надійшло повідомлення, що в смт. Велика Писарівка по вул. Пушкінська та вул. Московська внаслідок влучання ворожого артилерійського снаряда загорілись житловий будинок та господарча споруда. На місці події виїжджав черговий караул черговий караул 23-ї державної пожежно-рятувальної частини.

О 23:15 пожежу в житловому будинку по вул. Московська вдалось ліквідувати. О 23:53 рятувальники ліквідували загоряння господарчої споруди та не допустили поширення вогню на житловий будинок та іншу будівлю, що знаходились по вул. Пушкінська.
На місці події випадків травмування та загибелі людей не зафіксовано.

Наступного дня у Великій Писарівці внаслідок влучання ворожих артилерійських снарядів відбулось загоряння в будівлі магазину. На місце події виїжджав черговий караул 23-ї державної пожежно-рятувальної частини.

Одразу ж після ліквідації загоряння магазину, о 16:08, надійшло повідомлення про пожежу, що виникла через обстріл житлового сектору, в перервах між артилерійськими обстрілами співробітникам ДСНС вдалось ліквідувати загоряння. О 20:55 рятувальники знову виїжджали ліквідовувати наслідки ворожого обстрілу по житловому сектору.