Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Новий дитсадок відкривають у Сумах

255

Сьогодні в обласному центрі у 12-му мікрорайоні буде введено в експлуатацію унікальний дитячий садок «Світлячок» з басейном, розрахований на 160 малюків і зведений за новітньою технологією із сучасних енергоощадних матеріалів.

Як повідомили у відділі освіти Сумської міської ради, дитячий садок “Світлячок” будуть відвідувати вісім груп дітей: раннього віку, дві – молодшого віку та одна середня. Старшу групу поки не набрали, на цей час в черзі знаходиться лише одна дитина відповідного вікую.

Нагадаємо, відкриття садочка вже декілька разів відтерміновували. Спочатку не встигали будівельники, пізніше громадськість звернула увагу влади на порушення техумов і відсутність можливості приймати у заклад дітей з особливими потребами. Тоді очільник Сумської ОДА наказав відкласти введення садочка у експлуатацію до усунення усіх недоліків. Як сьогодні повідомили в облдержадміністрації, майже всі порушення, через які садочок відмовилися відкривати вперше, виправлені. Залишилося лише одне – відсутність інклюзивності. Але це обіцяють виправити найближчим часом, коли дозволить погода. Наприклад, у “Світлячку” буде встановлена тактильна плитка – покриття, яке допомагає людям з порушенням зору орієнтуватися в просторі.

Також нагадаємо, що дитячий садок “Світлячок” побудований спільнокоштом держави і Сумської тергромади. Усього його вартість склала близько 100 мільйонів гривень. Після відкриття його зможе відвідувати 160 дітей.