Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах проходить виставка-реквієм

137

У Сумському обласному художньому музеї ім. Никанора Онацького експонується виставка, присвячена пам’яті сумських митців Віктора (1949 – 2021) та Галини (1947 – 2011) Михайличенків членів Національної спілки художників України.

В експозиції, яка має назву “Мистецтву віддані серця”, представлено близько 30 акварелей та 15 гобеленів з фондів музею і родинної колекції, збереженої донькою.
Глибоко принципові у своїх поглядах на мистецтво, Михайличенки знайшли одне в одному і вірне плече, і натхнення, з великою любов’ю виховали талант своїх дітей Сергія та Світлани.

Галина Олександрівна за фахом – художник-постановник, а в історію Українського мистецтва увійшла як майстриня гобелену. Віктор Костянтинович – відомий аквареліст.
Основні теми для творів вони черпали з природи Сумщини. Їхні твори зберігаються у багатьох музеях України, за кордоном, а також у приватних колекціях.

Переглянути експозицію можна до кінця лютого у Сумському обласному художньому музеї ім. Никанора Онацького (Покровська площа, 1). Музей працює щодня, крім п’ятниці з 10-00 до 17-00, каса до 16-00.