Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумах відбувся кіберспортивний турнір

78

Відкритий кіберспортивний турнір “Кубок Сум з Dota 2”, що відбувався в рамках серії турнірів 2E Gaming regional series при організаційній підтримці Федерації кіберспорту України, пройшов у Конгрес-центрі СумДУ. У турнірі брати участь 40 кіберспортсменів.

Учасники мали можливість відновити свої сили під час кава-брейку, спонсором якого виступив Студентський ректорат СумДУ.
2E Gaming – це про надійність, стиль та успіх, про ігрові аксесуари, які стануть вірними союзниками на шляху до перемоги. Бренд 2E Gaming представляє широкий асортимент геймерської продукції від ігрових комп’ютерних мишок, які допомагають влучно попадати в ціль, до потужних геймерських моніторів, які максимально занурюють в ігровий процес. Кожен геймер зможе скласти свій переможний комплект.

Організаторами турніру виступили: Федерація кіберспорту України, Центр кіберспорту СумДУ, Кафедра економічної кібернетики ННІ БіЕМ, Спортивний клуб СумДУ, Інститут бізнесу, економіки та менеджменту СумДУ, Сумський Державний університет та Студія цифрових мистецтв Martian Teapots.

Призові місця зайняли команди:
1 місце – Outnambered (призи від генерального спонсора 2E Gaming)
2 місце – Starie Loshadi (призи від генерального спонсора 2E Gaming)
3 місце – BRAINLESS (призи від генерального спонсора 2E Gaming)
4 місце – кисульки (призи від Навчально-наукового інституту бізнесу, економіки та менеджменту Сумського державного університету)