Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Прапорщик ДСНС Сумщини врятував життя чоловіку

119

Пізно вночі на лінію екстреного виклику «101» надійшло повідомлення про пожежу в приватному житловому будинку по вул. Тургенєва в м. Шостка. За викликом було направлено черговий караул 8-ї державної пожежно-рятувальної частини.

На момент прибуття співробітників ДСНС спостерігалось сильне задимлення, а сам осередок горіння знаходився в середині будинку. Включившись в апарати для захисту органів дихання рятувальники потрапили в охоплений полум’ям будинок. В одній із кімнат палав диван, меблі та речі домашнього вжитку. На підлозі кімнати, де відбувалось горіння було виявлено чоловіка на якому вже обгоріла одежа. Командир відділення Андрій Покидюк разом із пожежним-рятувальником Олександром Юдицьким негайно винесли на вулицю господаря будинку, який не подавав жодних ознак життя.

Вже на свіжому повітрі старший прапорщик служби цивільного захисту Андрій Покидюк, до приїзду медиків безупинно проводив реанімаційні заходи доки серце чоловіка 1989 р.н. почало битися. Рятувальники транспортували травмованого до карети швидкої для подальшої госпіталізації.

За попередніми висновками фахівців до загоряння призвело необережне поводження з вогнем господаря.