Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

“Звідки беруться діти”: у Сумах театр запрошує глядачів на нову виставу

191

Сценічним втіленням вистави на сумській сцені п’єси українського драматурга Анатолія КРИМА «Звідки беруться діти» займалася режисерка, заслужена артистка України Олена ЗАРИЦЬКА. Ліричну комедію драматург написав понад 20 років тому, але вона й досі не втратила актуальності. У новій виставі підіймаються завжди актуальні, відомі життєві проблеми і ситуації: родина і нове життя.
Отже, пологовий будинок у провінційному містечку – місце, де зустрічаються 7 дуже різних жінок і де не існує секретів. На чолі пологового стоїть сувора, але справедлива Маргарита Андріївна, доля якої, попри обрану професію, також нелегка.
Її пацієнтки–породіллі цікаві кожна по-своєму і прототип кожної глядач знайде серед своїх знайомих. Так, Поліна приховує від чоловіка, що от-от народить сьому (!!!) дівчинку. А її чоловік Тимофій захоплює пологовий будинок, вимагаючи хлопчика. Успішна бізнес-леді Наталя та молода дівчина Оксана не просто замовниця і сурогатна мама, а й суперниці у боротьбі за серце молодого ловеласа Андрія. Але чи достойний він цього? Молода легковажна Жанна мріє про Брюса Віліса, а змушена народжувати небажаного сина, а давно вже доросла Анна втрачає вже другу дитину і не знає, як далі жити.
Чи впораються героїні з викликами долі, побачите у театрі. Чудова гра акторів змусить глядачів і сміятися, і плакати, а відеоінсталяції та музичне оформлення додадуть подіям ще більшої трагічності або, навпаки, комічності.

Альона Касаткіна, Панорама, №8-202