Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У Сумському обласному онкодиспансері планують встановити МРТ

131

У Сумському обласному онкодиспансері тривають роботи з модернізації приміщень. Про це повідомляють у Сумській обласній раді. Так, у закладі уже встановили лінійний прискорювач та комп’ютерний томограф. Для цього довелося провести масштабні роботи з переоснащення приміщень згідно з вимогами виробників медичної техніки. Наразі у диспансері реконструюють місце під розміщення магнітно-резонансного томографа.

Як зазначає директор онкоцентру Володимир Шевченко, у закладі сподіваються на допомогу держави у придбанні апарату. Адже МРТ коштує чималих грошей, однак він — необхідний, аби працівники закладу мали змогу проводити повний спектр обстежень. Приміщення ж реконструюється силами диспансеру.

За словами голови облради Віктора Федорченка, проєкт має бути втілений у життя, адже його підтримала чимала кількість осіб — від бізнесменів та аграріїв до керівництва держави. “Ми встановили комп’ютерний томограф та лінійний прискорювач. Тепер наше завдання – встановити МРТ. І з цим завданням, я впевнений, ми також впораємося”, — резюмував він.