Сумські можновладці зібралися на виїзну нараду, аби обговорити можливості покращити зручного доїзду пасажирським транспортом з різних районів міста Суми до одного з найбільших медичних закладів до КНП «Центральна міська клінічна лікарня».
Минулого року КНП «Центральна міська клінічна лікарня» стала єдиною у Сумській міській територіальній громаді кластерною лікарнею. В ЦМКЛ працює травмпункт, сюди звертається багато людей до вузьких спеціалістів та за направленням сімейних лікарів. Дуже багато відвідувачів – люди літнього віку, багато людей з районів та області. А от ситуація з транспортом в бік медичного закладу, вже багато років є плачевною. Станом на зараз до лікарні прямує комунальний кільцевий автобус 64 та приватний кільцевий маршрут №17А.
На нараді були присутні представники відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг, департаменту інфраструктури міста та відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції ГУНП в Сумській області.
Серед пропозицій, які висунули присутні, зокрема часткова зміна руху пасажирського автотранспорту, що прямує в бік аеропорту, із заїздом до КНП «Центральна міська клінічна лікарня». Старший інспектор відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції ГУНП в Сумській області Олександр СОЛЯНИК зазначив, що для цього необхідно виконати багато умов, які б відповідали вимогам безпеки руху: «Потрібне встановлення додаткового світлофорного об’єкта на перехресті вул. Петропавлівська та вул. Сумської артбригади. Також часткова зміна руху пасажирського транспорту потребуватиме розширення дорожнього полотна, облаштування розворотного кільця і зупинки, головне – це дотриматись максимальної безпеки пасажирів у транспорті та руху на дорогах». Тобто, це справа не одного дня і не одного місяця.
Раніше до ЦМКЛ їздила маршрутка №1 “Роменська-ЦКМЛ”. Саме на цей маршрут пропонує провести конкурс депутат СМР Ігор ПЕРЕПЕКА.
Начальник відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг Сергій ЯКОВЕНКО запропонував зробити маршрут автобуса №64 не кільцевим маршрутом, а в зустрічному режимі. Але це ніяк не долає змоги мешканцям майже усього Зарічного району Сум діставатися до лікарні без пересадок.
Отже, поки влада додатково опрацьовуватиме пропозиції на можливість їх впровадження, містянам і надалі доведеться діставатися лікарні “на перекладних”.