Сумська “Вікторія” зіграла два матчі внічию

40

Сумська «Вікторія» у чемпіонаті України з футболу серед команд першої ліги групи Б встигла провести два поєдинки. 24 вересня сумчани у гостях зіграли з командою «Діназ» – це був перенесений матч першого туру та знову ж таки гостьову гру проти команди ЮКСА у дев’ятому турі 29 вересня.

«Діназ» до цієї гри підійшов, займаючи останнє місце у турнірній таблиці, однак справитися з аутсайдером підопічні Анатолія БЕЗСМЕРТНОГО не змогли – матч завершився внічию 1:1. Уже на другій хвилині гри господарі, скориставшись неузгодженими діями сумчан у захисті, відкрили рахунок. Зрівняли його гості через пів години – Руслан ПАЛАМАР з одинадцятиметрової позначки впевнено переграв новачка господарів, вихованця сумського футболу, досвідченого Олександра БАНДУРУ, який перейшов до «Діназу» після того, як розірвав контракт з «Минаєм». Більше голів команди у цьому матчі не забивали, хоча й створили по кілька небезпечних моментів.

А у матчі дев’ятого туру «Вікторія» грала проти одного з лідерів – після восьми турів ЮКСА йшла на другому місці. Цей поєдинок пройшов для сумчан практично по тому ж сценарію, що й матч з «Діназом». Знову наші футболісти пропустили гол уже на другій хвилині матчу – після передачі з флангу нападник господарів головою спрямував м’яч у сітку воріт. Через десять хвилин той же Руслан Паламар і знову з пенальті, який сам же і заробив, рахунок зрівняв, встановивши остаточний рахунок поєдинку – 1:1. «Вікторія» наразі займає третє місце у групі Б, набравши 11 очок у семи матчах. У наступному турі наші футболісти 4 жовтня вдома будуть приймати «Діназ» – цим поєдинком команди розпочнуть друге коло чемпіонату. Однак, скоріше всього, цей матч «Вікторія», у зв’язку з безпековою ситуацією, буде грати не у Сумах. Також, скоріше всього, кубковий поєдинок 1/8 фіналу, в якому «Вікторія» мала б приймати ЛНЗ, пройде у Черкасах.

У групі Б другої ліги ФК «Тростянець» грав у гостях проти команди «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні). Матч завершився без забитих м’ячів – 0:0. Це вже четверта поспіль нічия футболістів Тростянця, які після цього матчу займають сьоме місце у турнірній таблиці, набравши 8 очок після семи поєдинків. У наступному турі «Тростянець» 5 жовтня гратиме вдома проти київського «Локомотива», який займає четверте місце.