Сумська «Вікторія» вийшла до 1/8 фіналу Кубка України

574

У чемпіонаті України з футболу серед команд першої ліги вже зіграно три тури, але сумська «Вікторія» на момент написання цього матеріалу встигла провести лише один матч. У першому турі «Вікторія» повинна була приймати «Діназ», але через повітряну тривогу, яка тривала більше доби, команди так і не вийшли на поле. Цей поєдинок буде зіграно пізніше. У другому турі підопічні Анатолія БЕЗСМЕРТНОГО грали в гостях проти запорізького «Металурга» і одержали впевнену перемогу з рахунком 3:1. У гостей відзначився Олександр ЛЕБЕДЕНКО, який напередодні поєдинку відсвяткував свій 35-й день народження, Максим ЄВПАК та Артем РЯБИЙ. А для Анатолія Безсмертного цей матч став 140-м на посту головного тренера у першій лізі. А поєдинок третього туру, у якому «Вікторія» 26 серпня буде приймати «Кремінь», скоріше всього, теж буде перенесено через масовану ракетну атаку росіян і постійну повітряну тривогу.
У Кубку України «Вікторія» якось непомітно дійшла вже аж до 1/8 фіналу, де у боротьбу за цей трофей вступлять вісім кращих команд УПЛ. У попередніх раундах Кубку наші земляки спочатку перемогли «Чернігів» – 1:0, а потім з таким же рахунком обіграли «Металург» (Запоріжжя). На третьому етапі суперником сумчан став «Минай», який ще у минулому сезоні грав в УПЛ. Цікаво, що й у минулому сезоні кубковий жереб зводив «Вікторію» та «Минай» – і тоді перемогли сумчани. Не стали змінювати цю приємну традицію наші земляки і у цьому розіграші – «Вікторія» в гостях забила два голи у ворота «Миная», які захищав вихованець сумського футболу, 38-річний Олександр БАНДУРА. Відзначилися у другому таймі Дмитро УЛЬЯНОВ та Артем ДАНИЛЮК. Дата жеребкування 1/8 фіналу поки що невідома, а матчі цієї стадії пройдуть 30 жовтня.
ФК «Тростянець», який виступає у групі «Б» другої ліги, свої виступи у Кубку України завершив вже у першому попередньому раунді, поступившись вдома СК «Полтава» з рахунком 0:1. Чемпіонат наші футболісти розпочали значно краще – у першому турі вони у гостях зіграли унічию 0:0 з вінницькою «Нивою», а у другому турі завдали також у гостях поразки другій команді харківського «Металіста 1925» – 3:0. У цьому матчі двічі відзначився Владислав ТИШИНІНОВ, ще один гол забив Микита КОШКІН. А в третьому турі підопічні Юрія БАКАЛОВА зазнали прикрої гостьової поразки від полтавської «Ворскли-2» – 1:2. Забивши гол на початку другого тайму, наші земляки, які останні 20 хвилин грали у більшості після видалення гравця «Полтави», примудрилися пропустити два голи, причому другий – вже на останніх секундах компенсованого часу, і програли. Після трьох турів «Тростянець» має у своєму активі 4 очки і займає п’яте місце у своїй групі.