Сумська «Вікторія» перемогла «Тростянець»

91

Стартував сезон в українському футболі. Відбулися два матчі в УПЛ та пройшли ігри попереднього етапу Кубка України, у яких зіграли сумська «Вікторія» та ФК «Тростянець».

Кубковий матч на «Ювілейному», у якому «Вікторія» приймала запорізький «Металург» через повітряні тривоги тривав понад чотири години і завершився перемогою сумчан з рахунком 1:0. Єдиний гол було забито на останній хвилині першого тайму – дебютант команди Дмитро КНИШ після передачі з флангу отримав м’яч, підробив його та точно пробив у верхній кут воріт гостей. А от ФК «Тростянець» з таким же рахунком програв домашній поєдинок проти СК «Полтава» та припинив боротьбу. Полтавчани відкрили рахунок у першому таймі, «Тростянець» зумів забити м’яч у відповідь у другому, проте арбітри його не зарахували.

А тим часом став відомий календар чемпіонатів у першій та другій лігах. Перший тур пройде 8 серпня. «Вікторія» свій стартовий поєдинок зіграє вдома проти команди «Діназ». Цей матч відбудеться у Сумах на «Ювілейному». У другому турі підопічні Анатолія БЕЗСМЕРТНОГО зіграють у гостях проти того ж самого «Металурга», який обіграли у Кубку. Цей матч пройде 17 серпня. Нагадаю, що «Вікторія» грає у групі «Б» першої ліги – тут виступають дев’ять команд.

фК «Тростянець» розпочне чемпіонат теж 8 серпня виїзним поєдинком проти вінницької «Ниви». У другому турі підопічні Юрія БАКАЛОВА теж гратимуть у гостях – 17 серпня проти «Металіста 1925». І лише у третьому турі «Тростянець» зіграє вдома – 25 серпня проти другої команди полтавської «Ворскли». Тростянчани теж виступають у групі «Б», але вже другої ліги – тут гратимуть 10 команд.

А в обласному футболі після перерви стартувало друге коло чемпіонату Сумщини. З рахунком 2:0 “Україна” з Токарів перемогла “Велетень” з Глухова, а северинівський “Колос” з таким же рахунком обіграв краснопільський “Явір”. Матч “Колос” (Шостка) — ФК “Кролевець” завершився з рахунком 4:0 на користь шосткинців. Білопільській “Аграрник-Авангард” в гостях переміг “Віталію” з Чернечої Слободи 1:0, а “Конотоп-Сейм” обіграв на виїзді василівський “Колос” — 3:0. У чемпіонаті лідирує “Україна” з Токарів, яка набрала після 10 ігор 26 очок. Друге та третє місця посідають “Аграрник-Авангард” – 24 очка та шосткинський “Колос” – 22 очка. На одне очко від команди з Шостки відстає “Колос” з Северинівки.