Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Сумщину продовжують звільняти від ворога

1,277

Як звітує голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький, станом на ранок 5 квітня Сумська область майже зачищена від ворожих військ. Але очільник області наголошує, що зі сторони Конотопщини, Буринщини та Путивльщини можуть зустрічатися поодинокі групи ворога, яких залишили російські військові підрозділи при відході через кордон на росію

Відступаючі, вороже військо підірвало міст поблизу с. Чумакове, що між Буринню та Путивлем. Цей міст з’єднував райони з м. Суми. Але жителів області просять не панікувати і не думати, що це був єдиний шлях, яким можна було дістатися у північну частину Сумської області, адже мости в Мутині і Батурині були зірвані у перші дні війни. Наразі є цілком безпечні варіанти як переправитися через Сейм. Сполучення з північною Сумщиною придатне для переміщення людей і вантажів.

Дмитро Живицький звернувся до жителів області з проханням бути обережними на дорогах, поза межами населених пунктів громад! Також нагадуємо про заборону відвідувати ліс.

Що відбувається по громадах Сумської області. Короткий звіт СОВДА

🔺 Сумський район
Села і селища, міста, які постраждали від орків найбільше – отримують усе необхідне в першу чергу. Гуманітарну допомогу, будматеріали, ліки. Особисто багато буваю по цих селах, бачу ситуацію. Те, що зробили орки – за межами розуміння здорового глузду.

🔺 Конотопський район
Продовжує район оговтуватися від навали орків. На місцях колишній стоянок ворога уже знайшли, щонайменше, трьох закатованих українців. Мирних мешканців.

🔺 Шосткинський район
Пропрацьовуємо безпечні маршрути між громадами по області. Відновили планові операції та хірургічні втручання.

🔺 Роменський район
Північна частина – відбувається зачистка від орків. По самих Ромнах – місто працює у штатному режимі.

🔺 Охтирський район
Тростянець, Охтирка і Велика Писарівка – роботи по поверненню громад до життя тривають повним ходом. Проблем чимало, на усі реагуємо і працюємо.