Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Помер директор Сумського Машинобудівного фахового коледжу

269

Сумський державний університет із глибоким смутком повідомляє, що пішов із життя наш колега, директор икола Миколайович АНТИКОВ.

Відійшла у вічність надзвичайно світла, інтелігентна людина, талановитий викладач і наставник, прекрасний організатор, авторитетний керівник. Микола Миколайович – випускник нашого закладу. У 1972 році закінчив Сумську філію ХПІ. Професійний шлях розпочав на підприємстві у м. Біла Церква, працював на Сумському насосному заводі. У 1974 зайнявся викладацькою діяльністю, у 1980-1988 роках був головою циклової комісії спеціальності «Обробка металів різанням», у 1988-1998 роках – заступник директора з навчально-методичної роботи, з 1998 року – директор Машинобудівного коледжу СумДУ.

За понад 30 років сумлінної праці на керівних посадах зробив суттєвий внесок у становлення та розвиток коледжу, забезпечення якості фахової передвищої освіти.

Микола АНТИКОВ – Заслужений працівник освіти України, голова Ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Сумської області. Нагороджений знаком «Відмінник освіти України».

Відчуваємо невимовний сум і розділяємо гіркоту важкої втрати разом з колективом коледжу, родиною та близькими покійного. Нехай добрий і світлий спомин про Миколу Миколайовича назавжди залишиться в серцях усіх, хто його знав і шанував.

Вічна пам’ять…