Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині в с. Хухра встановили нову модульну поліклініку

105
На тлі гуманітарної кризи, спричиненої вторгненням Російської Федерації постраждали заклади охорони здоров’я, ВООЗ підтвердила понад 1200 атак. Для забезпечення безперервного доступу до первинної медичної допомоги в районах, де існуючі об’єкти зруйновані або не підлягають ремонту, ВООЗ у партнерстві з Міністерством охорони здоров’я України (МОЗ) встановлює збірні модульні клініки.
Одну з таких клінік встановили 3 жовтня встановили в с. Хухра на Охтирщині. Заклад складається з 8 збірних модулів, об’єднаних у повноцінний медичний заклад із 4 кабінетами для прийому пацієнтів і можливістю одночасної роботи 11 медичних працівників та надаватиме первинну медичну допомогу понад трьом тисячам населення.
Наразі загалом існує 14 модульних клінік первинної ланки, з яких п’ять повністю функціонують, а три – у процесі встановлення, та ще три будуть скоро встановлені. Ця загальна кількість також включає три одиниці запасу на випадок надзвичайних ситуацій. Проєкт охоплює чотири області, визначені органами влади, зокрема, Херсонську, Харківську, Сумську та Миколаївську.
ВООЗ в Україні