Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

ФК «Вікторія» виграв групу на вибування у першій лізі

84

Сумська «Вікторія» фінішувала першою у групі на вибування, набравши 36 очок – 9 перемог, 9 нічиїх і шість поразок, забито 32 м’ячі, пропущено 17. Кращим бомбардиром команди став Руслан ПАЛАМАР, який забив дев’ять голів.

Завершився чемпіонат України з футболу серед команд першої ліги. Перед заключним туром у групі на вибування, де грала сумська «Вікторія», вона очолювала турнірну таблицю групи, маючи у своєму активі 33 очка. Другою йшла тернопільська «Нива», у якої було 32 очка. І саме з «Нивою» сумчани проводили формально домашній поєдинок заключного туру, який пройшов у Черкасах. Тож матч мав вирішальне значення для визначення переможця групи, хоча це ніякого особливого значення для команд не мало.

Забігаючи наперед зазначу, що у цьому матчі боротьби не вийшло – уже на 12-й хвилині «Вікторія» була попереду з рахунком 2:0. Спочатку Данило КНИШ дальнім ударом у верхній кут воріт відкрив рахунок, а ще через хвилину сумчани провели стрімку атаку, яку точним ударом завершив Станіслав ШАРАЙ. У другому таймі Максим САСОВСЬКИЙ на 64-й хвилині після кутового ударом головою ставить крапку у матчі й підводить підсумок сезону – 3:0. Ця перемога стала подарунком для основного голіпера «Вікторії» Олександра ЛИТВИНЕНКА, який 30 травня відсвяткував свій день народження. Щоправда, цей матч Олександр провів на лаві запасних – свій шанс отримав молодий воротар Микола ЯРОШ, який не підвів.

Отже, «Вікторія» фінішувала першою у групі на вибування, набравши 36 очок – 9 перемог, 9 нічиїх і шість поразок, забито 32 м’ячі, пропущено 17. Кращим бомбардиром команди став Руслан ПАЛАМАР, який забив дев’ять голів.

За підсумками сезону підопічні Анатолія БЕЗСМЕРТНОГО зайняли дев’яте місце у першому дивізіоні українського футболу, хоча перед початком сезону багато хто з фахівців називав «Вікторію» одним з претендентів на високі місця і навіть на підвищення у класі.

«Вікторія» успішно розпочала сезон і довгий час претендувала у своїй групі на потрапляння до четвірки команд, які потім вийшли до «плей-офф». Однак невдало проведені завершальні ігри групового етапу не дозволили команді боротися за призові місця. На жаль, не провела команда й жодного матчу у Сумах – не дозволила безпекова ситуація.