Депутати Сумської міської ради ухвалили рішення щодо улаштування мережевої сонячної електростанції для забезпечення безперебійного гарячого водопостачання будівлі КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди».
Дана ініціатива реалізовуватиметься за коштом грантового фінансування у рамках проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що впроваджується в Україні компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Урядів Німеччини та Швейцарії.
Загальна вартість проєкту – 99990,6 євро.
Співфінансування з бюджету Сумської міської територіальної громади страхової суми гранту (10% від суми гранту): 10000 євро. Кошти будуть передбачені в бюджеті громади на 2023 рік.
Впроваджувати проєкт планують уже з наступного року, це дасть змогу не тільки економити кошти, а й використовувати альтернативні джерела енергії, що актуально нині.
![4 [120×60] Вверху страницы под «шапкой» слева (показывается на всех страницах сайта) Реклама на сайті](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/reclama_na_saite_120x60-bez_tel..jpg)
![5 [468х60] Вверху страницы под «шапкой» в центре (показывается на всех страницах сайта) Просування сайтів](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/prosuvannya_na_saiti_468x60.gif)
