Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Сумской облсовет приступил к работе

411

На первом заседании Сумской облсовет принял регламент работы и определился с руководством фракций и шести постоянных депутатских комиссий.

Фракцию ПП «Слуга народа» (16 депутатов) возглавил Никита БАНЯ, фракцию ОПЗЖ (14) – Юрий ЧМЫРЬ, ВО «Батькивщина» (10) – Вадим ЛЫСЫЙ, «Европейская солидарность »(9) – Дмитрий НАГОРНЫЙ, «Наш Край»(8) – Валерий ВОЛКОВ, «За майбутнє»(7) – Татьяна СИЗОН.

№ ТВО, за яким закріплено

Прізвище, ім’я, по батькові

Відомості про обраного депутата

Голосів ЗА

% від квоти

Виборчий округ, в якому обрано

політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”

Перший кандидат

Лисий Вадим Вікторович 22.08.1983 р., освіта вища, член ВО “Батьківщина”, фізична особа-підприємець, Суми

ЄБВО

1

Іванов Ілля Вікторович 25.04.1991 р., безпартійний, лісничий ДП Корюківське лісове господарство, Шостка

263

7,14

1

1

Горох Володимир Васильович 21.08.1961 р., безпартійний, директор КНП СОР “Сумська обласна клінічна лікарня”, Суми

3035

82,40

1

3

Кірюхін Дмитро Євгенійович 21.04.1976 р., член ВО “Батьківщина”, директор ТОВ “Птахоспілка”, Ромни

2307

62,63

3

4

Приходько Катерина Степанівна 18.05.1950 р., член ВО “Батьківщина”, голова Всеукраїнського об’єднання “Жінки Батьківщини”, с. Велика Чернеччина Сумського району

572

15,53

ЄБВО

4

Галаєв Магомед-Шаріп Джамалович 27.05.1955 р., член ВО “Батьківщина”, голова правління Сумської обласної спілки споживчих товариств, Суми

982

26,66

ЄБВО

4

Поцелуєв Володимир Іванович 02.09.1974 р., член ВО “Батьківщина”, директор КНП “Сумська ЦРКЛ”, с. Сад

1870

50,77

4

5

Гордієнко Геннадій Іванович 15.04.1972 р., член ВО “Батьківщина”, директор філії АТ “ДПЗКУ” “Кролевецький КХП”, Шостка

552

14,98

ЄБВО

6

Войтенко Володимир Володимирович 19.02.1967 р.,член ВО “Батьківщина”, перший заступник Сумського міського голови, Суми

1706

46,32

6

7

Мотречко Віра Володимирівна 17.08.1971 р., член ВО “Батьківщина”, заступник міського голови Сум

1521

41,29

7

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”

Перший кандидат

Ісмаілов Валерій Шапазович 08.11.1963 р., безпартійний, військовий комісар Сумського обласного військового комісаріату, Суми

ЄБВО

1

Збукарєв Ігор Всеволодович 31.07.1963 р., член ПП “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”, директор ТОВ “Авіа системний інтегральний сервіс”, Суми

447

12,13

ЄБВО

2

Гулієв Араз Іман огли 05.08.1989 р., член ПП “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”, керівник БО “Благодійний фонд “Благосфера”, с. Сад

658

17,86

ЄБВО

3

Беркут Олена Олексіївна 31.01.1973 р., член ПП “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”, заступник генерального директора Роменського колективного виробничо-торговельного об’єднання “ТАЛАН”, Ромни

768

20,85

ЄБВО

3

Постіл Петро Іванович 13.12.1965 р., безпартійний, фізична особа-підприємець, с. Гринівка Роменського р-ну

2236

60,71

3

4

Токар Володимир Миколайович 15.08.1956 р., член ПП “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”, голова Сумської обласної ради, Суми

1709

46,40

4

5

Козачок Інна Владиславівна 07.12.1974 р., член ПП “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”, заступник начальника управління майном Сумської обласної ради, Суми

331

8,98

ЄБВО

6

Нагорний Дмитро Володимирович 01.12.1981 р., член ПП “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”, начальник управління майном Сумської обласної ради, Суми

1776

48,22

6

7

Медуниця Олег Вячеславович 27.07.1971 р., член ПП “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”, фізична особа підприємець, Суми

2337

63,45

7

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ЗА МАЙБУТНЄ”

1

Сизон Тетяна Анатоліївна 08.08.1967 р., безпартійна, тимчасово не працює, Конотоп

1182

32,09

1

2

Ващенко Вадим Олександрович 12.02.1978 р., член ПП “ЗА МАЙБУТНЄ”, фізична особа-підприємець, Суми

361

9,80

ЄБВО

4

Кудін Олександр Анатолійович 01.09.1962 р., безпартійний, директор ТОВ “Торгово – промислова компанія “Коло – інтернешнл”, Суми

431

11,70

ЄБВО

5

Кашук Ігор Володимирович 28.09.1968 р., безпартійний, директор ТОВ “НОРД-ТРЕК”, Шостка

935

25,38

5

5

Товстуха Костянтин Олександрович 02.06.1977 р., безпартійний, радник патронатної служби голови Сумської ОДА, Суми

2319

62,96

5

6

Д’яконова Ірина Іванівна 30.04.1975 р., безпартійна, директор Навчально-наукового інституту бізнес-технологій “УАБС” СумДУ, Суми

146

3,96

ЄБВО

7

Подрєз Юлія Вікторівна 12.07.1985 р., безпартійна, декан факультету історії, права та міжнародних відносин СДПУ, Суми

54

1,46

ЄБВО

Політична партія “НАШ КРАЙ”

1

Добров Валентин Анатолійович 20.06.1964 р., безпартійний, спеціальний кореспондент ТОВ “ЕРА-МЕДІА”, Конотоп

69

1,87

ЄБВО

1

Южаков Євген Іванович 08.04.1958 р., безпартійний, голова Путивльської районної ради, Путивль

214

5,81

ЄБВО

1

Волков Валерій Валентинович 30.10.1955 р., безпартійний, міський голова м.Путивль, с. Скуносове Конотопського р-ну

2761

74,96

1

5

Ткаченко Олексій Олександрович 07.06.1972 р., безпартійний, голова Глухівської районної ради, Глухів

654

17,75

5

5

Савенко Тетяна Іванівна 27.02.1968 р., безпартійна, директор КЗ СОР “Будищанський психоневрологічний інтернат”, с. Баничі Шосткинського р-ну

957

25,98

ЄБВО

5

Котляров Олексій Федорович 11.01.1976 р., безпартійний, директор Ямпільського агролісгоспу, м. Дружба Шосткинського р-ну

1977

53,67

5

7

Гончаренко Тетяна Петрівна 31.01.1974 р., безпартійна, директор Сумського коледжу економіки і торгівлі, Суми

79

2,14

ЄБВО

7

Єпіфанов Анатолій Олександрович 12.08.1945 р., безпартійний, радник ректора СумДУ, Суми

732

19,87

ЄБВО

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”

Перший кандидат

Чмирь Юрій Павлович 07.04.1972 р., безпартійний, директор економіки ТОВ “ХемікалІнвестЛімітед”, Шостка

ЄБВО

1

Кирій Олександр Вікторович 18.08.1958 р., безпартійний, фізична особа-підприємець, Конотоп

1461

39,66

1

1

Ільченко Микола Степанович 02.02.1965 р., член ПП “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”, директор ДП «Сумський експертно-технічний центр Держпраці”, Суми

3169

86,04

1

2

Будник Олександр Анатолійович 14.12.1975 р., безпартійний, генеральний директор Сумського обласного Комунального агролісово господарського підприємства “Сумиоблагролiс”, Суми

246

6,67

ЄБВО

2

Стрельченко Олександр Юрійович 27.05.1981 р., член ПП “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”, директор КЗ СОР “Обласний ліцей-інтернат спортивного профілю “Барса”, Суми

1293

35,10

ЄБВО

2

Меєрович Юрій Михайлович 27.10.1961 р., член ПП “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”, старший тренер-викладач з дзюдо Охтирської ДЮСШ, Охтирка

1566

42,51

2

3

Пересадько Борис Васильович 14.02.1962 р., член ПП “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”, тимчасово не працює, Суми

633

17,18

3

4

Жиленко Ірина Анатоліївна 26.08.1975 р., член ПП “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”, фізична особа – підприємець, Суми

1056

28,67

ЄБВО

4

Науменко Сергій Іванович 29.11.1956 р., член ПП “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”, генеральний директор ТОВ “Інвестор96”, Суми

1124

30,51

4

5

Пилипейко Володимир Юрійович 11.06.1980 р., член ПП “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”, директор ПП “ГРАНТ-СЕРВІС”, Шостка

2328

63,20

5

5

Войтенко Микола Григорович 04.02.1971 р., член ПП “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”, директор ТОВ “Охоронно-детективна агенція “Альфа”, Суми

2378

64,56

5

6

Харченко Владислав Володимирович 12.01.1975 р., безпартійний, фізична особа-підприємець, Суми

252

6,84

6

6

Ткачова Анастасія Ігорівна 31.07.1992 р., член ПП “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”, тимчасово не працює, Суми

465

12,62

ЄБВО

7

Єфіменко Дмитро Костянтинович 24.04.1981 р., безпартійний, заступник директора з питань безпеки Наукового інформаційно-аналітичного центру “Торговий дім Національної академії аграрних наук України”, Суми

292

7,92

7

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”

Перший кандидат

Зеленський Віталій Миколайович 08.07.1991 р., безпартійний, асистент кафедри трудового права та права соціального забезпечення Київського національного університету ім. Т. Шевченка, с. Михайлівка Сумського р-ну

ЄБВО

1

Слюсар Олександр Михайлович 09.02.1981 р., безпартійний, фізична особа-підприємець, Кролевець

1600

43,44

1

2

Роженко Павло Петрович 23.02.1961 р., безпартійний, заступник голови Тростянецької РДА, Тростянець

446

12,10

2

2

Зубко Володимир Іванович 02.06.1957 р., безпартійний, директор ПСП “Комишанське”, с. Комиші Охтирського р-ну

3667

99,56

2

3

Кужель Оксана Василівна 26.06.1981 р., безпартійна, начальник відділу з питань внутрішньої політики виконавчого комітету Роменської міської ради, Ромни

350

9,50

ЄБВО

3

Федина Сергій Іванович 11.05.1981 р., безпартійний, тренер-викладач ГО “Федерація вільної боротьби Роменщини”, помічник народного депутата Гузенка М.В., Ромни

1335

36,24

3

3

Лаврик Віра Іванівна 15.06.1952 р., безпартійна, начальник Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області, Суми

2595

70,45

3

4

Кириченко Андрій Киріянович 12.12.1962 р., безпартійний, генеральний директор ПП “НАДЬ”, Лебедин

1011

27,45

ЄБВО

4

Чигринець Віктор Петрович 06.01.1957 р., безпартійний, начальник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства, Суми

1834

49,79

4

4

Калініченко Віталій Миколайович 05.10.1985 р., безпартійний, голова фермерського господарства “Батьківщина”, с. Велика Рибиця Сумського р-ну

1873

50,85

4

4

Іщенко Сергій Олексійович 01.09.1980 р., безпартійний, директор ТОВ “Ворожба”, Суми.

1889

51,28

4

5

Романько Олексій Вікторович 28.09.1984 р., безпартійний, директор ПП “Завод “Сател”, Шостка

1970

53,48

5

6

Чегринець Людмила Вікторівна 12.04.1983 р., безпартійна, начальник радіостанції радіогрупи інформаційно-телекомунікаційного вузла Сумського обласного військового комісаріату, Суми

428

11,62

ЄБВО

6

Євдокимова Тетяна Олександрівна 08.09.1964 р., безпартійна, голова Сумської обласної ради профспілок, Суми

998

27,09

ЄБВО

6

Баня Микита Віталійович 31.07.1991 р., член ПП “СЛУГА НАРОДУ”, юрист Сумської обласної організації ПП “Слуга народу”, Суми,

1006

27,31

6

7

Федорченко Віктор Михайлович 19.10.1948 р., безпартійний, генеральний директор ТОВ “Будівельна виробничо-комерційна компанія “Федорченко, Суми

2127

57,75

7

Депутаты образовали 6 постоянных профильных комиссий. Комиссию по вопросам бюджета, социально-экономического развития, инвестиционной политики, международного и межрегионального сотрудничества (в количестве 14 депутатов) возглавил Евгений ЮЖАКОВ. Владимир ТОКАРЬ стал председателем комиссии по вопросам земельных и водных ресурсов, использования недр, экологии, окружающей среды и лесного хозяйства (9 депутатов). Комиссией по вопросам промышленности, энергетики, транспорта, связи, развития предпринимательства, топливно-энергетического комплекса, жилищно-коммунального и дорожного хозяйства, строительства, архитектуры, чрезвычайных ситуаций и развития АПК (8 депутатов) будет руководить Вадим ВАЩЕНКО.

Магомед ГАЛАЕВ возглавил комиссию по вопросам здравоохранения, образования, науки, культуры, туризма, спорта, молодежной политики, социальной защиты населения, перемещенных лиц, участников АТО (ООС) и членов их семей, материнства и детства (10 депутатов).

Вера ЛАВРИК будет председательствовать в комиссии по вопросам совместной собственности территориальных общин и приватизации (12 ).

Николай ИЛЬЧЕНКО возглавил комиссию по вопросам развития местного самоуправления, административно-территориального устройства, депутатской деятельности, регламента, законности и правопорядка, связей с общественностью, информационной и регуляторной политики (9 депутатов).

Инна Стасова
Панорама №51-2020