Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Сумщина отримала вакцину для повторного щеплення

144

У Сумську область доставили 1170 доз вакцини Comirnaty та 2280 доз вакцини Coronavac для повторного щеплення

Про це повідомила під час брифінгу заступниця начальника обласного управління охорони здоров’я Галина ХОМЕТА.

Що стосується вакцини Coronavac, то її надійшло 2280 доз для щеплення 1140 осіб двома дозами. Щеплювати цією вакциною будуть маломобільні групи населення і осіб, які за ними доглядають. Також цією вакцинують будуть щеплювати вчителів, які задіяні до проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

За словами директора центру соціально небезпечних захворювань Тараса Злиденного, їхні бригади наразі мають вакцини AstraZeneca і Pfizer. Це – для другої дози. “Ми вакцинуємо Pfizer інтернатні заклади і ДСНС”, – сказав він Суспільному.Суми.

За інформацією системи моніторингу вакцинації Ради національної безпеки і оборони, на 18 травня Сумщина отримала трохи більше 30 тисяч доз вакцини, з них більше 25 тисяч доз – виробництва AstraZeneca. На сьогодні залишилися невикористаними 1022 дози, з них китайської вакцини Sinovac – 900 доз, втричі менше доз AstraZeneca та Pfizer. Термінів, коли надійде вакцина в область, заступниця начальника обласного управління охорони здоров’я Галина Хомета не назвала.

18 травня ж у сумській районній лікарні отримали 390 доз вакцини AstraZeneca для повторної вакцинації. Мобільні бригади вирушать у лікувальні заклади з четверга, сказав головний лікар Володимир Поцелуєв.