Панорама / сумы / новости / события / комментарии
18.01 Понедельник

В Сумах подкорректировали Правила поведения на период карантина (Добавлено решение)

31.03.2020, 09:25 Категория: Новость Рубрика: Город Регионы: Все
В Сумах подкорректировали Правила поведения на период карантина (Добавлено решение)

На заседании 30 марта исполком немного подкорректировал введенные в действие с 28 марта Правила поведения в условиях карантина. В частности, управителям рекомендуется разместить на детских и спортивных площадках объявления о запрете использования этих площадок, оградить их и проводить дезинфекцию.
Теперь на похоронах должны переписывать всех присутствующих и на каждого из них должно «припадать» 10 кв. м. Кроме того уточнили, что на людях должны быть одеты средства индивидуальной защиты. Детям от 14 до 17 лет запрещено быть на улицах после 21:00 без сопровождения взрослых. Документом для детей должно быть свидетельство о рождении и оно должно быть у взрослых.
За нарушения правил в установленном законодательством порядке применяется админответственость.
Решение принято 30 марта на заседании исполкома

Сумська міська рада
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ

від 30.03.2020 №176

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 28.03.2020 № 175«Про затвердження Правил поводження на вулицях та в громадських місцях на території Сумської міської об’єднаної територіальної громади під час карантину»

Ураховуючи значне поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та встановлення на всій території України карантину згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами, внесеними постановами від 16.03.2020 № 215 та від 25.03.2020 № 239), з метою запобігання поширенню хвороби на території Сумської міської об’єднаної територіальної громади, ураховуючи складність придбання громадянами засобів індивідуального захистута пропозиції (зауваження) громадськості, беручи до уваги протокол засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС) від 28.03.2020 № 12,відповідно до статей 5,30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

1.Внести зміни до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 28.03.2020 № 175 «Про затвердження Правил поводження на вулицях та в громадських місцях на території Сумської міської об’єднаної територіальної громади під час карантину», а саме:

1.1. Пункт 4 рішення викласти в новій редакції:
«4.Уповноваженим особам постійно проводити інформаційну та профілактичну роботу з громадянами, представниками суб’єктів господарювання, інших юридичних осіб та притягувати осіб, які порушують Правила поводження на вулицях та в громадських місцях на території Сумської міської об’єднаної територіальної громади під час карантину до адміністративної відповідальності.»

1.2. Викласти додаток до рішення в новій редакції (додається).

2. Першому заступнику міського голови Войтенко В.В. спільно з суб’єктами господарювання сприяти забезпеченню населення Сумської міської об’єднаної територіальної громади необхідною кількістю засобів індивідуального захисту органів дихання.

3.Департаменту комунікацій та інформаційної політики Сумської міської ради (Кохан А.І.) через засоби масової інформації, соціальні мережі та шляхом розміщення на офіційному вебсайті Сумської міської ради довести дане рішення до відома населення.

4.Дане рішення набирає чинності з дня його оприлюднення на офіційному вебсайті Сумської міської ради.

Міський голова О.М. Лисенко

Чайченко 700-630
Розіслати: згідно зі списком

Додаток
до рішення виконавчого комітету
від №

ПРАВИЛА
поводження на вулицях та в громадських місцях на території Сумської міської об’єднаної територіальної громади під час карантину
(далі – Правила)

1. Правила регулюють питання особливого порядку проведення профілактичних, протиепідемічних та інших заходів на вулицях та громадських місцях населених пунктів Сумської міської об’єднаної територіальної громади (далі – Сумська міська ОТГ) під час карантину, визначають норми поведінки населення, а також суб’єктів господарювання з метою недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
2. Правила є обов’язковими для виконання всіма розташованими на території Сумської міської ОТГсуб’єктами господарювання, іншими юридичними особами, а також громадянами, які постійно або тимчасово проживають на відповідній території.
3.Використані в цих Правилах терміни вживаються у значенні, наведеному в чинному законодавстві України.
4. На період особливого порядку проведення профілактичних та інших заходів під час карантину на території Сумської міської ОТГ забороняється:
1) залишати місце проживання (будинки, квартири, кімнати у гуртожитках, готелях тощо), крім випадків, коли дозволяєтьсязалишати місце проживання, а саме:
- пересування до місця роботи та з неї до місця проживання;
- знаходження на вулицях у зв’язку з виконанням трудових, службових обов’язків;
- відвідування аптеки, магазину з метою придбання продуктів харчування, засобів гігієни, лікарських засобів та виробів медичного призначення, ветеринарних препаратів,зоотоварів, кормів, пестицидів та агрохімікатів, насіння і садивного матеріалу, засобів зв’язку;
- візиту до лікаря, медичних закладів у зв’язку зі станом здоров’я чи для лікування домашніх тварин;
- пересування до місця знаходження (стоянки)/ технічного обслуговування чи ремонту транспортних засобів та від них до місця проживання/роботи;
- проведення комплексу ритуальних послуг, отримання адміністративних послуг (реєстрація народження дитини, реєстрація місця проживання особи, реєстрація смерті), банківських, страхових чи поштових послуг та ремонту комп’ютерної техніки, побутових виробів і предметів особистого вжитку;технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій;
- вигул тварин тривалістю до 30 хвилин на день;
- відвідування правоохоронних, судових органів тощо;
- відвідування літніх людей, осіб з інвалідністю з метою забезпечення їх продовольчими товарами та товарами першої необхідності або супровід цієї категорії громадян для задоволення їх потреб відповідно до цих Правил;
2) виходити із приміщень (помешкань) без вдягнених засобів індивідуального захисту органів дихання (масок, респіраторів);
3) користуватися дитячими та спортивними майданчиками;
4) перебувати на території Сумської міської ОТГ (далі – на вулицях) групами більше двох осіб крім випадків:
- необхідності супроводження дорослими малолітніх, неповнолітніх дітей, осіб похилого віку, осіб з інвалідністю;
- перебування в громадському транспорті;
- пересування групи членів сім’ї;
- виконання органами державної влади та органами місцевого самоврядування покладених на них функцій;
- у складі аварійних бригад;
5) перебувати на вулицях дітям віком до 14 років без супроводу дорослих;
6) перебувати на вулицяхдітям віком від 14 до 17 років після 21.00 години без супроводу дорослих;
7) палити та/або вживати їжу чи напої в парках, скверах, прибережних чи лісопаркових зонах;
8) відвідувати ті об’єкти (заклади), робота яких заборонена на час карантину в установленому законодавством порядку.
5.Особам, які під час карантину, перебувають на робочих місцях, також забороняється без службової необхідності залишати приміщення, де вони працюють. Перед виходом із приміщення рекомендується змінювати засоби індивідуального захисту органів дихання (маски, респіратори).
6. При виході на вулицю кожна особа повинна мати при собі документи,що посвідчують особу (для дітей – свідоцтво про народження, яке повинно бути у дорослої людини, з яким знаходиться дитина), і на вимогу працівників поліції зобов’язана пред’явити ці документи, а також повідомити своє місце проживання та мету, для якої вона вийшла на вулицю.
7. На вулицяхособи повинні перебувати на відстані не менше 2 метрів одна від одної (за виключенням випадків, передбачених у підпункті 4 пункту 4 цих Правил).
8.Вигулювати домашніх тварин на вулицяхдозволяється лише на повідках. Особа, яка вигулює домашню тварину, зобов’язана забезпечити мінімальну відстань у 2 метри від своєї тварини до інших тварин та людей, і обмежити час перебування на вулицях з домашньою твариною до 30 хвилин.
Суб’єктам господарювання та фізичним особам, які перетримують безпритульних тварин, забороняється вигул вказаних тварин поза межами території, на якій вони знаходяться.
9. Відвідувачі об’єктів торгівлі та інших закладів, яким дозволено здійснювати обслуговування населення в умовах карантину, зобов’язані:
1)дотримуватися максимально допустимої кількості відвідувачів;
2) дотримуватися мінімально допустимої відстані 2 метри між відвідувачами;
3) проводити дезінфекцію рук;
4)дотримуватися безконтактного температурного скринінгу при вході;
5)мати та використовувати за призначенням засоби індивідуального захисту;
6) дотримуватися режиму обслуговування (встановлений час обслуговування визначеної категорії осіб, обмеження кількості придбання одиниць товару, перерв для дезінфекції та/чи провітрювання приміщення тощо);
7) проявляти терпимість та ввічливість.
10. Суб’єкти господарювання, які здійснюють обслуговування населення в умовах карантину, зобов’язані довести до відома відвідувачів режим та правила роботи об’єкту (закладу) під час карантину шляхом розміщення інформаційних матеріалів на видному місці при вході та на сайтах закладу (у разі наявності), забезпечувати виконання цих режиму та правил,впроваджувати нові форми і методи обслуговування населення, спрямовані на недопущення скупчення людей та обмеження їх контактування між собою (наприклад, замовлення онлайн чи за телефоном), проведення встановлених профілактичних, протиепідемічних, у т. ч. дезінфікуючих, та інших заходів на об’єктах (у закладах), роз’яснювальної роботи серед населення щодо максимального обмеження пересування на вулицяхбез крайньої потреби.
11. Аптекам рекомендується перейти на обслуговування населення без входу відвідувачів до торгових залів.
12. Управителям багатоквартирних будинків, іншим підприємствам, установам, організаціям, які обслуговують дитячі та спортивні майданчики, рекомендується розмістити на цих майданчиках оголошення про заборону їх використання на час карантину згідно з цих Правил та огородити їх попереджувальною стрічкою, а також забезпечити їх дезінфекцію.
Дотримання даних вимог щодо дитячих та спортивних майданчиків, які не перебувають у віданні (обслуговуванні) управителів чи інших підприємств, установ, організацій, покласти на департамент інфраструктури міста Сумської міської ради.
13.При здійсненні поховання померлих від коронавірусу дозволяється перебувати одночасно у приміщенні не більш як одна особа на 10 квадратних метрів та забезпечити відстань між ними не менш 2 метрів.
14.Комунальному підприємству «Спеціалізований комбінат» спільно з органами поліції забезпечити облік осіб, які були присутні під час поховання померлого від коронавірусу із зазначенням дати і часу перебування, прізвища, ім’я та по батькові, адреси проживання і контактного номеру телефону
15. За порушення цих Правил винні особи притягаються в установленому законодавством порядку до адміністративної відповідальності за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Напечатать Письмо автору Просмотров 17 209 Комментариев 0

читайте также
Поліція Сумщини попереджає про погіршення погодних умов 1 фото
14.12.2020, 13:30 Новость
Панорама Панорама 14.12.2020, 13:30 Категория: Новость Рубрики: Город, Область Регионы: Все Просмотров 150 Комментариев 0
Майже 36 тисяч жителів Сумщини захворіли на COVID-19
14.12.2020, 09:05 Новость
Елена Николаева Елена Николаева 14.12.2020, 09:05 Категория: Новость Рубрики: Город, Здоровье, Область Регионы: Сумы, Сумщина Просмотров 116 Комментариев 0
В Сумах в субботу открывается каток на «Авангарде»
11.12.2020, 16:16 Новость
Анатолий Поляченко Анатолий Поляченко 11.12.2020, 16:16 Категория: Новость Рубрики: Город, Досуг Регион: Сумы Просмотров 2 425 Комментариев 0
Сумской «Альянс» закончили сезон победой 1 фото
11.12.2020, 15:15 Новость
Панорама Панорама 11.12.2020, 15:15 Категория: Новость Рубрики: Город, Область, Спорт Регионы: Сумы, Сумщина Просмотров 56 Комментариев 0
У Сумах відкрилася виставка живопису Заслуженого художника України (Фото) 6 фото
10.12.2020, 17:17 Новость
Панорама Панорама 10.12.2020, 17:17 Категория: Новость Рубрики: Город, Культура Регион: Сумы Просмотров 135 Комментариев 0
Сумской художник получил звание Заслуженного художника Украины 4 фото
10.11.2020, 14:41 Новость
Панорама Панорама 10.11.2020, 14:41 Категория: Новость Рубрики: Город, Культура Регионы: Сумы, Сумщина Просмотров 69 Комментариев 0
COVID-19 забрав життя головного дитячого лікаря Сум 1 фото
10.11.2020, 10:05 Новость
Панорама Панорама 10.11.2020, 10:05 Категория: Новость Рубрики: Город, Личность Регион: Сумы Просмотров 308 Комментариев 0
Сумський професор видав книгу наукових казок 2 фото
06.10.2020, 17:55 Новость
Панорама Панорама 06.10.2020, 17:55 Категория: Новость Рубрики: Город, Культура Регион: Сумы Просмотров 202 Комментариев 0
Комментировать (0)

Добавить комментарий

СКАЧАТЬ ПРИЛОЖЕНИЯ ДЛЯ МОБИЛЬНОГО:
Новости партнёров
13.01.2021, 14:19
Панорама Панорама 13.01.2021, 14:19 Категория: Рубрика: Без рубрики Регионы: Все Просмотров 113 Комментариев 0
28.12.2020, 12:11
Панорама Панорама 28.12.2020, 12:11 Категория: Рубрика: Без рубрики Регионы: Все Просмотров 579 Комментариев 0
07.10.2019, 14:41
Панорама Панорама 07.10.2019, 14:41 Категория: Рубрика: Без рубрики Регионы: Все Просмотров 436 Комментариев 0
21.08.2019, 15:39
Панорама Панорама 21.08.2019, 15:39 Категория: Рубрика: Без рубрики Регионы: Все Просмотров 547 Комментариев 0
06.08.2019, 13:24
Панорама Панорама 06.08.2019, 13:24 Категория: Рубрика: Без рубрики Регионы: Все Просмотров 286 Комментариев 0
Предложения партнёров
16.01.2021, 19:31
admin adminych admin adminych 16.01.2021, 19:31 Категория: Рубрика: Недвижимость Регионы: Все Просмотров 12 Комментариев 0
15.01.2021, 18:30
admin adminych admin adminych 15.01.2021, 18:30 Категория: Рубрика: Дом, быт, досуг Регионы: Все Просмотров 17 Комментариев 0
15.01.2021, 14:08
admin adminych admin adminych 15.01.2021, 14:08 Категория: Рубрика: Оборудование Регионы: Все Просмотров 5 Комментариев 0
13.01.2021, 22:10
admin adminych admin adminych 13.01.2021, 22:10 Категория: Рубрика: Дом, быт, досуг Регионы: Все Просмотров 15 Комментариев 0
12.01.2021, 15:33
admin adminych admin adminych 12.01.2021, 15:33 Категория: Рубрика: Бизнес-услуги Регионы: Все Просмотров 6 Комментариев 0
Опросы

Посещали ли вы каток этой зимой?
Просмотреть результаты
Загрузка ... Загрузка ...