Панорама / сумы / новости / события / комментарии
26.08 Понедельник

В Сумах будут судиться из-за перерегистрации предприятий

15.05.2019, 11:38 Категория: Новость Рубрика: Город Регион: Украина
В Сумах будут судиться из-за перерегистрации предприятий

Сумской горсовет поручил правовому управлению подготовить и направить в суд исковые заявления об отмене незаконной регистрации изменения местонахождения коммунальных предприятий, учреждений и организаций, подчиненных Сумскому областному совету по крупнейшим плательщикам НДФЛ. Об этом говорится в обращении
к новоизбранному Прзиденту и руководителям силовых структур Сумской области – прокуратуры, Нацполиции, СБУ, ГФС, Сумскому облсовет у и управлению имущества Сумского областного совета, которое на заседании 15 мая поддержали депутатов 25 депутатов, 7 воздержались.
Городской голова Александр ЛЫСЕНКО заявил депутатам, что такими действиями грабят городскую громаду, что недопустимо. В ответ некоторые депутаты ему заявили, что это ответ на неэффективное руководство городом и что именно та политическая сила, которую представляет градоначальник, несколько лет назад начала эту игру (речь идет о перерегистрации одного предприятия из Лебедина в район). Александр Лысенко все претензии опровергал.

Звернення

 

Протягом грудня 2018 року керівництво Сумської обласної ради здійснювалозаходи, спрямовані на примушування керівників підприємств, установ, закладів та організацій обласного підпорядкування, засновником яких виступає Сумська обласна рада та які розташовані у місті Суми, вносити зміни до відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (далі – Єдиний державний реєстр) стосовно зміни місцезнаходження цих юридичних осіб та зазначати їх місцезнаходження внаселених пунктах Білопільського, Краснопільського, Сумського та Охтирського районів Сумської області. За наслідком такого адміністративного впливу керівники деяких підприємств, установ, закладів та організацій обласного підпорядкування вимушені були внести зміни до Єдиного державного реєстру стосовно місцезнаходження, не змінюючи фактичного місцезнаходження цих юридичних осіб.

Так, 22 грудня 2018 року в один день до Єдиного державного реєстру були внесені відомості стосовно зміни місцезнаходження 24 юридичних осіб Сумської обласної ради, при цьому в одних випадках за однією адресою знаходяться по 4 юридичні особи, а в других – взагалі не зазначено номер будинку. Тобто, зміна місцезнаходження має лише формальні ознаки без наміру реально змінити місцезнаходження юридичної особи. Станом на сьогодні змінено місцезнаходження 43 юридичних осіб Сумської обласної ради.

Відповідно до статті 168 Податкового кодексу України утриманий з доходів резидентів податок на доходи фізичних осіб підлягає зарахуванню до бюджету згідно з нормами Бюджетного кодексу України.

Податок на доходи фізичних осіб за приписом частини 2 статті 64 Бюджетногокодексу України сплачується податковим агентом – юридичною особою (її філією, відділенням, іншим відокремленим підрозділом) чи представництвом нерезидента – юридичної особи, та зараховується до відповідного місцевого бюджету за її місцезнаходженням (розташуванням).

Статтею 93 Цивільного кодексу України визначено, що місцезнаходженням юридичної особи є фактичне місце ведення діяльності чи розташування офісу, з якого проводиться щоденне керування діяльністю юридичної особи (переважно знаходиться керівництво) та здійснення управління і обліку.

Відповідно до частини 2 статті 9 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» в Єдиному державному реєстрі містяться відомості про місцезнаходження юридичної особи. Частина 4 статті 17 цього Закону визначає, що для державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі, подається, у тому числі, примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про зміни, що вносяться до Єдиного державного реєстру.

У місті Суми розміщується близько 70 підприємств та установ (закладів) комунальної форми власності, засновниками яких є Сумська обласна рада. Отже, зазначені підприємства, установи, закладипрогнозовано повинні сплатити до бюджету міста Суми у 2019 році біля 74,0 млн. гривень.

Неможливо уявити, як можна змінити фактичне місце ведення діяльності, наприклад,  обласного Сумського краєзнавчого музею, Сумського обласного театру для дітей та юнацтва, комунального закладу культури Сумської обласної ради «Сумська обласна філармонія», спортивних шкіл та лікувальних закладів тощо.

Окрім того, майно, органи управління, трудовий колектив підприємств, установ, закладів обласного підпорядкування знаходяться на території міста Суми і їх місце розташування не змінювалося. Усі працівники користуються благами, створеними за рахунок коштів, які надходять в міський бюджет від юридичних та фізичних осіб платників податків. Діти працівників відвідують загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади міста Суми. Працівники щоденно користуються комунікаційними системами, системами освітлення, комунальним транспортом. Але для забезпечення життєдіяльності міста, потрібно постійне наповнення міського бюджету.

Вочевидь, зміна місцезнаходження комунальних підприємств, установ, закладів та організацій має ознаки системного та організованого характеру, оскільки одночасно змінені місцезнаходження великої кількості юридичних осіб Сумської обласної ради.

Навмисні дії щодо зміни місцезнаходження юридичних осіб, які не обумовлені будь-якими обставинами соціального, економічного або адміністративного характеру, мають виключно мету послабити та системно зруйнувати фінансову основу місцевого самоврядування в місті Суми.

На нашу думку, наведені дії відповідних посадових осіб можуть мати ознаки злочину, передбаченого статтею 2051Кримінального кодексу України, а саме: внесення в документи, які відповідно до закону подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи, завідомо неправдивих відомостей, вчинені за попередньою змовою групою осіб, або службовою особою з використанням свого службового становища, та статтею 366 Кримінального кодексу України.

Ураховуючи викладене та з метою усунення загрози фінансовим основам територіальної громади міста Суми, просимо Вас у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України, негайно втрутитися в ситуацію та припинити незаконні дії з боку посадових осіб Сумської обласної ради та керівників підприємств, установ, закладів та організацій обласного підпорядкування, засновником яких виступає Сумська обласна рада.

Окрім того, просимо прокурора Сумської області Матвійчука В.А., начальника Головного управління Національної поліції в Сумській області  Лушпієнка М.М., т.в.о. начальника Управління Служби безпеки України в Сумській області Захарченка Ю.М. вважати це звернення заявою про вчинений злочин та згідно зі статтею 214 Кримінального процесуального кодексу України внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування відносно посадових осіб виконавчих органів Сумської обласної ради та керівників юридичних осіб, зазначених у додатку до цього звернення, за частиною 2 статті 2051 та за частиною 2 статті 366 Кримінального кодексу України.

 

Додаток:

                                            Перелік юридичних осіб Сумської обласної ради, які змінили місцезнаходження

 

№ з/п

Найменування та код ЄДРПОУ

Попереднє місце реєстрації

Змінене місце реєстрації

Керівник

1

Комунальний заклад Сумської обласної ради «Сумський обласний клінічний шкірно-венерологічний диспансер».Код 05481004 40022,м. Суми,

вул. Привокзальна, 31

Краснопільський р-н,

смтКраснопілля,

вул. Белгородська,2

Будніков Юрій В’ячеславович

2

Комунальний заклад Сумської обласної ради «Обласний наркологічний диспансер».Код 03083340 40030,м. Суми, вул. Куликівська, 43

Краснопільський р-н,

смтКраснопілля,

вул. Белгородська,2

Злиденний Тарас Володимиро-вич

3

Обласний комунальний заклад «Сумська обласна інфекційна клінічна лікарня імені З.Й.Красовицького».Код 14011007 40021,м. Суми,

вул.20 років Перемоги, 15

Краснопільський р-н,

смтКраснопілля,

вул. Белгородська,2

Сніцарь Андрій Олегович

4

Обласний комунальний заклад Сумська обласна дитячо-юнацька спортивна школа.Код 23825708 40021,м. Суми,

вул.20 років Перемоги, 9а

Краснопільський р-н,

смтКраснопілля,

вул. Белгородська,2

Бєлан Юрій Григорович

5

Комунальне обласне підприємство Сумської обласної ради «Навчально-виробничий центр».Код 03363370 40030,м. Суми,

вул. Шишкарівська, 9

Краснопільський р-н,

смтКраснопілля,

вул. Мезенівська,4

Кідіменко Петро Петрович

6

Обласний комунальний заклад «Сумське обласне бюро судово-медичної експертизи». Код 05481062 40020,м. Суми,

вул. Курська, 111

Краснопільський р-н,

смтКраснопілля,

вул. Мезенівська,4

Новіков Михайло Юрійович

7

Комунальний лікувально-профілактичний заклад Сумської обласної ради «Сумський обласний спеціалізований Будинок дитини».Код 14024470 40021,м. Суми,

вул. Герасима Кондратьєва, 158

Краснопільський р-н,

смтКраснопілля,

вул. Мезенівська,4

Литвиненко Галина Іванівна

8

Комунальний заклад Сумської обласної ради «Сумський обласний клінічний лікарсько-фізкультурний диспансер».Код 05481033 40022,м. Суми,

вул.Лучанська, 44

Краснопільський р-н,

смтКраснопілля,

вул. Сумська,19

Кравець Валерій Павлович

9

Комунальний заклад Сумської обласної ради «Сумський обласний діагностичний центр». Код 14019167 40031,м. Суми,

вул. Ковпака,18

Краснопільський р-н,

смтКраснопілля,

вул. Сумська,19

Жданов Ярослав Олегович

10

Комунальний заклад Сумської обласної ради «Обласна база спеціального медичного постачання».Код 00182099 40030,м. Суми, вул. Холодногірська, 31

Краснопільський р-н,

смтКраснопілля,

вул. Перемоги,30

Колоша Микола Іванович

11

Комунальний заклад Сумської обласної ради — Сумський дитячий будинок імені С.П.Супруна.Код 22598239 40031,м. Суми,

вул. Ковпака, 37

Краснопільськийр-н,

с. Славгород,

вул. Веригіна,1

Рудика Любов Вікторівна

12

Обласний комунальний заклад «Сумська обласна клінічна стоматологічна поліклініка».Код 05481010 40022,м. Суми,

вул. Привокзальна, 29

Краснопільськийр-н,

с.Славгород,

вул. Веригіна,1

Савченко Володимир Віталійович

13

Комунальний заклад Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія –інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей». Код 33724309 40019,м. Суми,

пров. Березовий, 28

Краснопільськийр-н,

с.Славгород

вул. Виригіна,1

в реєстрі помилка у назві вулиці

Пєсоцька Інеса Олександрівна

14

Обласний комунальний заклад Сумської обласної ради «Сумська обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Футбольний центр «Барса». Код 38244708 40022,м. Суми,

вул. Привокзальна, 2/1

Краснопільський р-н,

с. Славгород

вул. Веригіна,1

Гордієнко Вадим Анатолійович

15

Комунальний заклад Сумської обласної ради Сумський обласний краєзнавчий музей.Код 02226300 40030,м. Суми,

вул. Герасима Кондратьєва, 2

Краснопільськийр-н,

с.Мезенівка,

вул. Заводська

Терентьєв Владислав Сергійович

16

Комунальний заклад Сумської обласної ради «Сумська обласна бібліотека для дітей». Код 02221870 40030,м. Суми, вул. Петропавлівська, 51

Краснопільськийр-н,

с. Мезенівка,

вул. Заводська

Тогобіцька Лілія Миколаївна

17

Комунальна установа Сумської обласної ради Сумський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці.Код 22980097 40031,м. Суми,

вул. Ковпака, 20

Краснопільськийр-н,

с.Мезенівка,

вул. Заводська,3

Красильникова Людмила Костянтинівна

18

Обласний комунальний заклад «Сумський обласний центр медико-соціальної експертизи».Код 03326423 40030,м. Суми, вул. Леваневського, 28

Сумський р-н,

с. Косівщина,

вул.Шкільна, 17 А

П’янтківська Валентина Миколаївна

19

Комунальний заклад культури Сумської обласної ради – Сумський обласний театр для дітей та юнацтва.Код 05399700 40000,м. Суми,

вул. Покровська, 6

Сумський р-н,

с. Косівщина,

вул.Шкільна, 17 А

Кулемза Віктор Ігнатович

20

Комунальний заклад культури Сумської обласної ради — Сумська обласна філармонія.Код 02225714 40030,м. Суми, вул. Петропавлівська, 63

Сумський р-н,

с. Косівщина,

вул.Шкільна, 17 А

Даниленко Олександр Григорович

21

Комунальний заклад Сумської обласної ради «Сумська обласна універсальна наукова бібліотека».Код 02221863 40000, м. Суми, вул. Героїв Сумщини, 10

Сумський р-н,

с. Косівщина,

вул.Шкільна, 17 А

Фролова Тетяна Іванівна

22

Комунальна установа Сумської обласної ради — Сумський обласний Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Код 23818588 40034,м. Суми, пр-т М.Лушпи, 16

Сумський р-н,

с.Рибці

Сущенко Олена Миколаївна

23

Обласний комунальний заклад Сумська обласна школа вищої спортивної майстерності.Код 13999643 40034,м. Суми,

пр-т М.Лушпи, 15

Сумський р-н,

с.Токарі

Семакін Василь Григорович

24

Комунальний заклад Сумської обласної ради «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф». Код 23824057 40021,м. Суми,провулок Громадянський, 4А

Сумський р-н,

с. Юнаківка,

вул. Новоселівська,57

Александренко Анатолій Васильович

25

Сумський медичний коледж – комунальний заклад Сумської обласної ради.Код 02011574 40007,м. Суми,

вул. Паркова, 4

Білопільський р-н,

с.Кальченки,

вул.Центральна, 2

Кононов Олександр Вікторович

26

Комунальний заклад Сумської обласної ради «Сумський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни».Код 02000375 40031,м. Суми,

вул. Ковпака, 24

Білопільський р-н,

с.Кальченки,

вул.Центральна, 2

Савенко Інесса Іванівна

27

Комунальний заклад Сумської обласної ради «Обласний ліцей-інтернат спортивного профілю «Барса».Код 41359632 40022,м. Суми, вул. Привокзальна, буд. 2/1

м. Охтирка,

вул. Чкалова,27 А

Кіселар Федір Федорович

28

Комунальний заклад Сумської обласної ради «Сумський кардіологічний диспансер».Код 03568362 40031,м. Суми,

вул. Ковпака, 30

Сумський р-н,

с. Косівщина, вул. Шкільна, 17 А

Марцовенко Ігор Михайлович

29

Комунальний заклад Сумської обласної ради «Сумський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення».Код 02000398 40022,м. Суми,

пл. Троїцька, 14

Краснопільський р-н,

смт Краснопілля, вул. Сумська, 19

Вітюк Тетяна Миколаївна

30

«Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського» комунальний вищий навчальний заклад Сумської обласної ради.Код 02214797 40030,м. Суми,

вул. Гагаріна, 18

Білопільський р-н, с.Шкуратівка, вул. Центральна, 19

Гринь Надія Миколаївна

31

Комунальний заклад Сумської обласної ради «Обласний клінічний перинатальний центр».Код 36897937 40007,м. Суми,

вул. Санаторна, 3

Білопільський р-н, с.Шкуратівка, вул. Центральна, 19

Кузьоменська Марина Леонідівна

32

Комунальний заклад Сумської обласної ради «Сумська обласна клінічна лікарня».Код 02000381 40022,м. Суми,

вул. Троїцька, 48

Білопільський р-н, с.Кальченки, вул. Центральна, 2

Горох Володимир Васильович

33.

Обласний комунальний навчально-тренувальний заклад «СУМСЬКА КІННА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА».Код 33813409 40030, м. Суми,вул. Веретинівська, 27

Краснопільський р-н,

с. Мезенівка, вул.Заводська

Стрельченко Олександр Юрійович

34.

Комунальний заклад культури Сумської обласної ради – СУМСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ДРАМИ ТА МУЗИЧНОЇ КОМЕДІЇ ім. М.С.Щепкіна.Код 02225708 40030, м. Суми,пл. Театральна, 1

Білопільський р-н,

с.Шкуратівка, вул. Центральна, 19

Юдін Микола Михайлович

35.

Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.Код 02139771 40007, м. Суми,вул. Р.Корсакова, 5

Сумський р-н,

с. Косівщина, вул. Шкільна, 17 А

Нікітін Юрій Олександрович

36.

Державна установа «Сумська виправна колонія (№ 116)».Код 08565115 40002, м. Суми,вул. Роменська, 110

Сумський р-н,

с. Косівщина

Гамалей Анатолій Тарасович

37.

Державна установа «Сумський слідчий ізолятор».Код 08565090 40002, м. Суми,проїзд Гайовий, 19

Сумський р-н,

 с. Косівщина

Яковлєв Ігор Сергійович

38.

Комунальна установа Сумська обласна дитяча клінічна лікарня.Код 03338126 40031, м. Суми,вул. Ковпака, 22

Білопільський р-н, с.Кальченки, вул. Центральна, 2

Змисля Ігор Федорович

39.

Комунальне підприємство Сумської обласної ради «СУМИ-ФАРМ».Код 05399277 40000, м. Суми,вул. 1-ша Набережна р.Стрілки, 50

Білопільський р-н,

м. Ворожба, вул. Перемоги, 23

Поцелуєв Василь Михайлович

40.

Обласний комунальний заклад Сумський обласний клінічний онкологічний диспансер.Код 05480996 40022, м. Суми,вул.Привокзальна, 31 

Білопільський р-н, с.Кальченки, вул. Центральна, 2

Конанихін Володимир Іванович

41.

Комунальний заклад Сумської обласної ради Сумський обласний психоневрологічний диспансер ім. О.В. Співака.Код 05483032 40031, м. Суми,вул. Ковпака, 18

 

Краснопільський р-н,

смт Краснопілля, вул. Бєлгородська, 2

Бондаренко Катерина Юріївна

42.

Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради – Централізоване, багатоканальне, автоматизоване, довідково-інформаційне бюро аптек м. Суми.Код 06711541 40031, м. Суми,вул. Харківська, 24

Білопільський р-н,

м. Ворожба, вул. Перемоги, 23

Корж Світлана Іванівна

43.

Комунальний заклад Сумської обласної ради «Сумське обласне патологоанатомічне бюро». Код 13996805 40031, м. Суми,вул. Марко Вовчок, 2

Краснопільський р-н,

смт Краснопілля, вул. Мезенівська, 4

Попов Петро Євгенович

 

 

 

 

Напечатать Письмо автору Просмотров 285 Комментариев 0

читайте также
Отреставрированный спектакль показали в Сумах 2 фото
29.05.2019, 17:57 Новость
Алёна Касаткина Алёна Касаткина 29.05.2019, 17:57 Категория: Новость Рубрики: Город, Культура Регион: Сумы Просмотров 457 Комментариев 0
Водоканал в Сумах могут отключить за долги
29.05.2019, 13:25 Новость
Ирина Власова Ирина Власова 29.05.2019, 13:25 Категория: Новость Рубрика: Город Регион: Сумы Просмотров 1 981 Комментариев 0
Кому из сумчан пересчитали субсидию?
29.05.2019, 11:28 Новость
Панорама Панорама 29.05.2019, 11:28 Категория: Новость Рубрики: Город, ЖКХ, Область Регионы: Сумы, Сумщина Просмотров 301 Комментариев 0
Налоговые обыски в Сумах
28.05.2019, 16:12 Новость
Панорама Панорама 28.05.2019, 16:12 Категория: Новость Рубрика: Город Регион: Сумы Просмотров 3 003 Комментариев 0
Эпидемия кори в Сумах и Украине
28.05.2019, 13:35 Новость
Панорама Панорама 28.05.2019, 13:35 Категория: Новость Рубрики: Город, Здоровье, Область Регионы: Украина, Сумы, Сумщина Просмотров 284 Комментариев 0
В Сумах заминировали депо. На месте работает полиция (ОБНОВЛЕНО) 5 фото
28.05.2019, 09:30 Новость
Елена Николаева Елена Николаева 28.05.2019, 09:30 Категория: Новость Рубрики: Город, Происшествия Регион: Сумы Просмотров 2 591 Комментариев 0
В Сумах создадут карту благоустройства и сетей
27.05.2019, 17:44 Новость
Ирина Власова Ирина Власова 27.05.2019, 17:44 Категория: Новость Рубрика: Город Регион: Сумы Просмотров 129 Комментариев 0
У Сумах визначилися, як будуть святкувати дитяче свято
27.05.2019, 12:02 Новость
Панорама Панорама 27.05.2019, 12:02 Категория: Новость Рубрики: Город, Досуг Регион: Сумы Просмотров 331 Комментариев 0
Комментировать (0)

Добавить комментарий

СКАЧАТЬ ПРИЛОЖЕНИЯ ДЛЯ МОБИЛЬНОГО:
Новости партнёров
21.08.2019, 15:39
Панорама Панорама 21.08.2019, 15:39 Категория: Рубрика: Без рубрики Регионы: Все Просмотров 98 Комментариев 0
20.08.2019, 12:07
Панорама Панорама 20.08.2019, 12:07 Категория: Рубрика: Без рубрики Регионы: Все Просмотров 48 Комментариев 0
16.08.2019, 12:30
admin adminych admin adminych 16.08.2019, 12:30 Категория: Рубрика: Без рубрики Регионы: Все Просмотров 29 Комментариев 0
14.08.2019, 16:01
admin adminych admin adminych 14.08.2019, 16:01 Категория: Рубрика: Без рубрики Регионы: Все Просмотров 113 Комментариев 0
09.08.2019, 13:42
Панорама Панорама 09.08.2019, 13:42 Категория: Рубрика: Без рубрики Регионы: Все Просмотров 425 Комментариев 0
Опросы

Как вы считаете, участившиеся сообщения о минировании различных зданий в г. Сумы - это:
Просмотреть результаты
Загрузка ... Загрузка ...
Предложения партнёров
19.08.2019, 20:41
admin adminych admin adminych 19.08.2019, 20:41 Категория: Рубрика: Работа Регионы: Все Просмотров 90 Комментариев 0
19.08.2019, 20:17
admin adminych admin adminych 19.08.2019, 20:17 Категория: Рубрика: Дом, быт, досуг Регионы: Все Просмотров 28 Комментариев 0
16.08.2019, 18:08
admin adminych admin adminych 16.08.2019, 18:08 Категория: Рубрика: Электроника Регионы: Все Просмотров 25 Комментариев 0
15.08.2019, 12:58
admin adminych admin adminych 15.08.2019, 12:58 Категория: Рубрика: Дом, быт, досуг Регионы: Все Просмотров 19 Комментариев 0
13.08.2019, 19:25
admin adminych admin adminych 13.08.2019, 19:25 Категория: Рубрика: Строительство Регионы: Все Просмотров 19 Комментариев 0