Панорама / сумы / новости / события / комментарии
08.08 Суббота

Ламати не будувати, але зламаємо, або кілерська комісія Мінаєва проти освіти

17.10.2013, 14:59 Категория: Блог Рубрики: Город, Образование, Общество Регионы: Все

Подивіться на мій блог нижче і побачите цю назву. Ось влада надіслала мені відповідь на моє обурення бездіяльністю мера протягом всього його правління стосовно ремонту майстерні ЗОШ 21.

Роками мер Мінаєв ігнорував мої звернення як на його адресу, так і на мої листи до вищих посадових осіб держави стосовно ремонту майстерні. Тепер довивши її до руйнації, вирішив створити підзвітну собі комісію з метою ліквідації майстерні, бо не хоче шукати кошти на ремонт і займатися подібними справами, а просто приховати свою злочинну бездіяльність, що нанесла освіті значні збитки. Його зарплата в десятки тисяч гривен зовсім не залежить від якості і кількості ним зробленого. За рік цієї зарплати вистачило б на ремонт майстерні. Обуренню вчителів і працівників школи такою замовною комісією немає меж!

А тепер порахуємо, скільки треба було на ремонт. Кожне дерев’яне вікно коштує 1 тис. грн., на всі вікна — 20 тис. грн. На покрівлю треба 100 рулонів за ціною 65 грн., виходить 6,5 тис. грн., на риштування — 3 куб. м. дерева по 3 тис. грн — виходить 9 тис. Ще цегли 1 тис. штук по 2 тис. грн., бітум нехай ще 3 тис. грн. Всього з роботою максимум 50 тис. грн. Ну, хіба це великі кошти? Це як мінімум в три рази менше того, що отримує з бюджету міста Мінаєв за рік собі на зарплату.

Я звертаюся до політичних партій, громадських організацій, батьків школи не дати бездарному керівництву міста зруйнувати майстерню ЗОШ № 21. Я звертаюся до них з проханням сформувати альтернативну комісію і довести необґрунтованість прийнятого рішення. Директору школи і начальнику управління освіти Данильченко абсолютно байдужа доля майстерні, їх вона не хвилює, що школа, в силу дурного рішення Мінаєва, позбавляється можливості виконувати навчальні плани в повному обсягу.

Я вимагаю надати мені протокол обстеження шкільної майстерні комісією з оцінкою кожного конструкційного її елемента, проценту зносу або ступеня пошкодження цієї конструкції з оцінкою її товарної цінності в сучасних цінах. Я вимагаю характеристику самої комісії з підтвердженням кваліфікаційної характеристики кожного члена цієї комісії на право робити подібні висновки. Рішення, прийняте цією комісію, повністю замовлене самим Мінаєвим. Я запрошую всіх журналістів, прокурорів міста і області особисто оглянути майстерн і переконатися в замовному характері прийнятого рішення, бо конструктивніі елементи майстерні цілі.

Раніше токарний верстат коштував 700 крб., а тепер 70 тис. грн. Вся технічна база майстерні потягне більше ніж на мільйон. Щоб її перенести в основний будинок школи, необхідна площа у 200 кв. метрів. Таких площ в школі немає. Ти, Мінаєв, своєю кишеньковою комісією заблокував учбовий процес в школі! Хто спитає з тебе за це? За які копійки ти здаси обладнання майстерні на металобрухт для печей Рената Ахметова? Краще б ти себе туди здав!. Навіть при сьогоднішній руйнації майстерня ціла на 95 %, то про яке закриття може йти мова? Пропоную судити Мінаєва і його комісію за фальсифікацію!!!!!

Що це за уроки праці в кабінеті української мови? Це все одно, що посадити на твоє місце, Мінаєв, в твоєму кабінеті сантехніка з лещатами і трубами. Ти розумієш своїм убогим умом, що ти натворив?

Міська громада не повинна давати право руйнувати її майно, бо воно належить місту, а не мінаєвим і божевільним комісіям. Спробували б ви це зробить до революції! Якщо і руйнували, то замість зруйнованого зразу будували нове.

Міському прокурору я вже пропонував порушити проти Мінаєва кримінальну справу за знищення школи №16. Якщо бракує доказів, то я запрошую слідчого прокуратури з Мінаєвим до 16 школи разом з журналістами. Там же взяти його під варту за колосальні збитки, нанесені освіті міста. Ті ж самі дії я вже пропонував зробити перед майстернею ЗОШ №21.

Подивіться пан Мінаєв, у якому будинку працює ваша влада. Арматура з конструкцій повилазила, їх міцність впала на 30%. Плити перекриття в майстерні ЗОШ №21 в десять разів в кращому стані. Плитка на вашому будинку обвалилася. Йде усадка всього будинку і ви не поспішаєте його зносити разом з собою, бо ваша робота — це проїдання міського бюджету на власне нікому не потрібне існування.

Тепер питання до Ю. Чмиря і Г. Михайленка. Чому будинки міської і обласної прокуратури без кінця ремонтують та розширюють, а на освіту коштів немає? Що, у поліцейській державі потрібні тільки прокурори? Чому соціальне житло будують тільки для прокурорів, але його позбавляють вчителів, лікарів? Кому потрібна влада, що може тільки руйнувати, а будувати тільки для себе і тих, хто забезпечує її фізичне існування?

Наша школа розташована в чудовому місці. Має два стадіони (школи і медучилища), тренажерний комплекс, тир, великі прилеглі території біля озера, де можна прокласти бігові доріжки, хоч і занедбаний, але великий сад. Відремонтувавши майстерню, на її базі можна створити обласний центр військово-патріотичного виховання і не їздить кожного року в Стецьківку на полігон. Тут природа і умови краще ніж в ,,Барси”. Ось де був би державницькій підхід. Я звертаюся до Чмиря і Михайленка. Зупиніть цього вандала над освітою Мінаєва!

А ще я звертаюся до відомого мецената Володимира Зайця і робітників його заводу. Проявіть солідарність зі школою №21, що поруч з вами на Хіммістечку! Дайте коштів на ремонт майстерні і ви будете в нас почесними вчителями, а вам на майстерні повісимо вічну подяку за врятовану освіту від вандала Мінаєва.

Тепер про теплицю ЗОШ № 27. Я працював у цій школі. Директором була Данчук Лідія Федорівна, добра, відповідальна людина. За теплицею доглядала учитель біології, прізвища вже не пам’ятаю. В теплиці з лютого по листопад все буяло і радувало очі. В квартирі при теплиці жив сантехнік школи і його дружина, технічний працівник школи. Все було в зразковому порядку. Відповідальний директор і відповідальні вчителі. Тепер на посади директорів шкіл, завідуючих відділами народної освіти, міністра освіти ставлять дебілів і повій за партійну приналежність до влади дебілів і бандитів. Ось тому у нас така і освіта. Серед 500 найкращих університетів світу немає жодного українського, кількість науковців зменшилася більше ніж на 30 %.

А ще я хочу задати декілька питань Тамарі Іщенко, яка в силу своїх посадових обов’язків мусить контролювати відділи освіти і знати, що там твориться, вирішувати перед органами влади болючі освітянські проблеми, а не читати з листочка освітянську інформацію, що їй підсунули.

Так ось питання:

1. Однією з захищених бюджетних статей на освіту є витрати на капітальний ремонт шкіл. Я розумію, що Янукович — це голий король при синку — мільярдеру, грошей в бюджеті немає, але скільки коштів кожного місяця збирає наша школа з батьків?

2. Скільки треба місяців збирати ці кошти, щоб вистачило на ремонт майстерні ? Калькуляцію на ремонт я подавав.

3. Кому потрібна, пані Іщенко, ваша бездарна і некомпетентна робота? Кого ви на цей раз зробите козлом відпущення за своїх огріхи?

Давайте зробимо підсумок моїх звернень до Януковича. Який результат цих звернень? Ніякого. Їде тотальне винищення залишків промисловості, освіти, медицини і самого народу. В цій українській трагедії мій чудовий край Сумщина займає перше місце, бо в економічному розвитку вона на останньому 27 місці. Інші висновки можуть робити тільки божевільні з Сумської ОДА.

Напечатать Письмо автору Просмотров 511 Комментариев 3

читайте также
Сумські лікарні отримали чергову партію апаратів ШВЛ 1 фото
08.07.2020, 12:45 Новость
Панорама Панорама 08.07.2020, 12:45 Категория: Новость Рубрики: Город, Здоровье, Общество Регион: Сумы Просмотров 52 Комментариев 0
Центр занятости в Сумах восстановил личный прием граждан
06.07.2020, 12:16 Новость
Панорама Панорама 06.07.2020, 12:16 Категория: Новость Рубрики: Город, Общество Регион: Сумы Просмотров 36 Комментариев 0
В Лебедине повесилась девушка
25.03.2020, 09:14 Новость
Ирина Власова Ирина Власова 25.03.2020, 09:14 Категория: Новость Рубрики: Образование, Общество, Происшествия Регионы: Все Просмотров 1 246 Комментариев 0
Из школы в Сумах хотят сделать лицей
05.03.2020, 14:12 Новость
Панорама Панорама 05.03.2020, 14:12 Категория: Новость Рубрики: Город, Образование, Общество Регион: Сумы Просмотров 4 188 Комментариев 0
В Сумах сбили неожиданно появившегося пешехода
18.02.2020, 09:25 Новость
Ирина Власова Ирина Власова 18.02.2020, 09:25 Категория: Новость Рубрики: Город, Общество, Происшествия Регионы: Все Просмотров 4 842 Комментариев 0
На Сумщині визначили округи проведення ЗНО у 2020 році
10.02.2020, 11:39 Новость
Панорама Панорама 10.02.2020, 11:39 Категория: Новость Рубрики: Город, Область, Образование Регионы: Сумы, Сумщина Просмотров 192 Комментариев 0
В Сумах на Харьковской сбили пешехода
04.02.2020, 09:48 Новость
Ирина Власова Ирина Власова 04.02.2020, 09:48 Категория: Новость Рубрики: Город, Общество, Происшествия Регионы: Все Просмотров 5 813 Комментариев 0
В прошлом году сумчан стало почти на 1,5 тысячи меньше
09.01.2020, 10:18 Новость
Панорама Панорама 09.01.2020, 10:18 Категория: Новость Рубрики: Город, Общество Регион: Сумы Просмотров 140 Комментариев 0
Комментировать (3)

Добавить комментарий

 • | 17.10.2013, 20:18

  А сколько судеб сломано чиновницами от образования… чья подпись здесь красуется…
  Все помним…

 • Victor Rubakha
  Victor Rubakha | 18.10.2013, 13:31

  Что-бы быть такими дебилами это еще нужно постараться,например — победить на олимпиаде в дурдоме.

 • | 22.11.2013, 21:23

  Шестёрки синебелозадолизого Минаева с «НЕрідного міста» РАВНЯЮТСЯ на «учителей» с Партии Региональных Уголовников Януковича.

СКАЧАТЬ ПРИЛОЖЕНИЯ ДЛЯ МОБИЛЬНОГО:
Новости партнёров
05.08.2020, 16:23
Панорама Панорама 05.08.2020, 16:23 Категория: Рубрика: Без рубрики Регионы: Все Просмотров 23 Комментариев 0
05.08.2020, 13:59
Панорама Панорама 05.08.2020, 13:59 Категория: Рубрика: Без рубрики Регионы: Все Просмотров 48 Комментариев 0
26.12.2019, 15:17
Панорама Панорама 26.12.2019, 15:17 Категория: Рубрика: Без рубрики Регионы: Все Просмотров 365 Комментариев 0
07.10.2019, 14:41
Панорама Панорама 07.10.2019, 14:41 Категория: Рубрика: Без рубрики Регионы: Все Просмотров 359 Комментариев 0
21.08.2019, 15:39
Панорама Панорама 21.08.2019, 15:39 Категория: Рубрика: Без рубрики Регионы: Все Просмотров 470 Комментариев 0
Опросы

Планируете ли вы в этом году поехать на море?
Просмотреть результаты
Загрузка ... Загрузка ...
Предложения партнёров
06.08.2020, 13:00
admin adminych admin adminych 06.08.2020, 13:00 Категория: Рубрика: Бизнес-услуги Регионы: Все Просмотров 22 Комментариев 0
04.08.2020, 15:51
admin adminych admin adminych 04.08.2020, 15:51 Категория: Рубрика: Бизнес-услуги Регионы: Все Просмотров 14 Комментариев 0
03.08.2020, 19:40
admin adminych admin adminych 03.08.2020, 19:40 Категория: Рубрика: Строительство Регионы: Все Просмотров 33 Комментариев 0
02.08.2020, 19:22
admin adminych admin adminych 02.08.2020, 19:22 Категория: Рубрика: Строительство Регионы: Все Просмотров 16 Комментариев 0
30.07.2020, 21:35
admin adminych admin adminych 30.07.2020, 21:35 Категория: Рубрика: Работа Регионы: Все Просмотров 25 Комментариев 0