Панорама / сумы / новости / события / комментарии
28.10 Среда

Bach-fest 2018 у Сумах. Відкриття вже 14 жовтня (Повна афіша)

12.10.2018, 13:00 Категория: Новость Рубрики: Культура, Культура Регион: Сумы

3 тижні, 7 концертів, 5 з яких благодійні. Уже давно відомі і нові музиканти з України, Польщі, Автрії зіграють для сумчан у залі обласної філармонії та католицького храму.

14 жовтня — Філармонія (Благодійний концерт), 18.00

Марек Топоровськи (Варшава) — клавесин, орган, фортепіано

Закінчив Варшавську академію музики (орган, клас проф. И. Серафіна; клавесин, клас проф. Л. Кендрацького). Вдосконалювався на майстер-класах під кер. Аліни Зільберайх, Боба ван Асперена (клавесин) та Даніеля Рота (орган), Юліана Гембальського (органна імпровізація). Отримав І приз Страсбурзької консерваторії з органу і клавесину та приз за дипломний концерт у Hochschule fur Musik Saar. Лауреат Національного конкурсу органістів (Жешув, II премія, 1981), Національного конкурсу клавесиністів ім. В. Ландовської (Краків, І премія, 1985). Викладач Катовіцької академії музики. Засновник провідних колективів барокової музики: ансамблю «Concerto Polacco» та хору «Sine Nomine».

У програмі концерту: Ж.Дюфлі, А.Форкер, Й.С.Бах , Я.Дусік , Ж.Ф.Рамо, Ф.Куперен, Й.С.Бах

15 жовтня — філармонія (Благодійний концерт), 18.00

Камерний ансамбль «Pracht- Ensemble»

Андрій Прахт —клавесин

Олена Ріхтер — сопрано

Ірина Лук’янчук —мандоліна

Ганна Лукацька —флейта

Дмитро Земський —лютня

Володимир Босенко —контрабас

«Pracht-Ensemble» заснований в 2014 році Ансамбль спеціалізується на виконанні давньої музики на автентичних музичних інструментах. Члени колективу є лауреатами багатьох конкурсів та учасниками міжнародних фестивалів. «Pracht-Ensemble» приділяє увагу пошуку забутих шедеврів, а також виконанню музики сучасних композиторів.

Андрій Прахт і Олена Ріхтер є членами Одеського обласного національно-культурного товариства німців «Відергебурт». Завдяки товариству і фонду «Авангард» колектив готує нові проекти, метою яких є популяризація ідей гуманізму великих німецьких композиторів. «Pracht-Ensemble» частий гість в навчально- освітніх закладах, оскільки пріоритетним напрямком його роботи є просвіта та культурне виховання молоді.

Концерт відбувається за підтримки Ради німців України

У програмі концерту: Ж.Ф.Рамо, К.Аррігоні, Г.Перселл, Дж.Каччіні, Дж.Доуленд, Д.Скарлатті, В.Бірдемандер, Т.Бедетті, Г.Ф.Гендель

20 жовтня — католицький храм, 18.00

Кирило Стеценко (Київ) — скрипка

Народився у 1953 р. у Львові. У 1971 р. закінчив Київську ССМШ ім. М.Лисенка (1971) та Київську консерваторю ім. П.Чайковського (1997). Лауреат Всеукраїнського конкурсу скрипалів ім. М.Лисенка (1974, І премія) та лауреат Всесоюзного конкурсу скрипалів (1977). Вчився під керівництвом Б. Которовича,

Л. Когана та В. Климова. Закінчив асистентуру Московської державної консерваторії. Як композитор навчався у Львівській консерваторії.

У 1977-98 р. працював солістом Рівненської обласної філармонії. Дав понад три тисячі сольних концертів в Україні, Росії, Білорусі, США, Канаді, Бельгії, Австрії, Португалії, Угорщині, Казахстані, Киргизії, Туркменії та Узбекистані. Заслужений артист України. Автор творів для скрипки і фортепіано, ряду інструментальних п’єс, пісень, музики до телепрограм і кінофільмів.

Ініціатор та один із організаторів І Всеукра­їнського фестивалю «Червона Рута» (1989).

У 2005 р. розробив концептуальну програму «Стратегії української культури. Філософія та менеджмент самоздійснення нації».

Голова Комісії інтеграції культурних стратегій у Національній раді з питань культури і духовності при Президенті України, радник Міністра культури України.

У програмі концерту: Й.С.Бах

23 жовтня — зал філармоніі (Благодійний концерт), 18:00

Дмитро Онищенко (Україна-Росія) — фортепіано

У 2000 р. закінчив Львівську ССМШ ім. С. Крушельницької за трьома пеціальностями: фортепіано (клас викп. О. Гереги), кларнет та композиція. У 2005 р. закінчив Львівську музичну академію ім. М. Лисенка (клас доцента Н. Грамотєєвої). У 2006 р. закінчив Московську консерваторію ім. П. Чайковського (клас доц. Ю. Лисиченка та проф. Л. Наумова). З 2003 по 2004 р. — студент Королівського коледжу музики в Манчестері, (педагоги Норма Фішер, Олександр Мельников).

Нагороди на конкурсах: 1997 — II Міжнародний конкурс юних піаністів ім. І. Ц8єтаєвої (Мінськ, Білорусь, І премія); 2000 — V Міжнародний конкурс юних піаністів Володимира Крайнєва (Харків, Україна), І премія; 2001 — IV Міжнародний конкурс молодих піаністів пам’яті Володимира Горовіца (Київ, Україна, І премія); 2002 — XII Міжнародний конкурс ім. П. Чайковського (Москва, V премія), приз наймолодшого лауреата; 2004 — III Міжнародний конкурс молодих музикантів (Енсхеде, Нідерланди, І премія), спеціальний приз публіки; 2005 — X Міжнародна фортепіанна академія (Хамамацу, Японія, конкурс у рамках Академії, II премія); 2007 — лауреат конкурсу «Vіаnnа dа Моtlа» (Лісабон); 2007 — лауреат конкурсу ім. М. Лисенка (Київ). Активно концертує, виступає в містах України, Росії, Білорусі, Чехії, Туреччини, Великобританії, СІІІА, Франції. Виступав з диригентами України, Росії, Франції, Японії.

Учасник міжнародних фестивалів.

У програмі концерту: Й.С.Бах

28 жовтня — зал філармоніі, 18.00

Іван Євтушенко (Чернігів) — лютня, гітара

Закінчив магістратуру та аспірантуру Харківського державного університету мистецтв (гітара, клас проф.В. Доценка).

Лауреат багатьох конкурсів: Міжнародного конкурсу «Срібний дзвін» (2001, Ужгород, III премія);

Всеукраїнського конкурсу гітаристів ім. В.Петренка (2003, Київ, II премія); Міжнародного конкурсу гітаристів ім. М. Соколоєського (2006, Київ, II премія; 2008, Київ, II премія).

Із 2005 року освоює барокову лютню, виготовлену згідно креслень XVII ст. а з 2012 року грає на ренесансовій лютні. Учасник фестивалів «Рахманінов та українська культура», «Харківські Асамблеї» (Харків) та «Старовинна музика у стародавньому місті» (Чернігів).

Співпрацює із гітаристами: Денисом Панченком, Борисом Бєльським, Олександром Лантратовим; вокалісткою Ганною Дмитрук, контрабасистом Василієм Зацепіним. Грає в різноманітних ансамблях, у 2010 році разом із Ольгою Барановою (мандоліна), Ганною Дарманською (блок флейта) та Олегом Ніколаєнком (ударні) заснував ансамбль старовинної музики «Sondeo Gabilen».

Викладач Чернігівської обласної школи мистецтв. Гастролює в Україні.

У програмі концерту: Е.Г.Барон, С.Вайс, Й.С.Бах, Н.Коста, Х.Морель, А.К.Жобім, Дж.Маєрс, Е.Вілла-Лобос, А.П’яццола, П.Гордієнко, Х.Туріна, Х.М.Гальярдо дель Рей

2 листопада — зал філармоніі, 18.00

Божена Корчинська (Львів) — сопілка

Закінчила ЛНМА ім. М. Лисенка (сопілка, доцент М. Корчинський) та аспірантуру НМАУ (клас професора Кудряшова). Лауреат Міжнародного конкурсу виконавців на народних інструментах ім. Г Хоткевича (Харків, І премія, 1998).

З 2006 р. викладає у ЛНМА, має наукові праці. Стипендіат програми «Gaude Polonia» 2014, керівник М. Топоровськи).

Бернгард Гофштьоттер (Австрія) — барокова гітара

Перед тим, як присвятити себе бароковій гітарі та лютні, студіював скрипку у ґрети Бідерман, отримав відзнаку на конкурсі «Молодь музикує» (Австрія). Поряд із правничими науками, які Б. Гофштьоттер вивчав у різних університетах (Відень, Осло, Левен, Санкт-Ґаплен), паралельно продовжував музичну освіту у Лючіано Контіні в Консерваторії Арріго Педролло, (м. Віченца, Італія) та Консерваторії Відня. У 2001 р. закінчив Гаазьку Королівську консерваторію (лютня, клас проф. Тойохіко Сато). Вдосконалювався у Музичній академії (Кьольн, клас проф. К. Юнгтенеля), у Стразбурзькій консерваторії (клас проф. Я. Іммамури). Учасник майстер-класів під кер. Г. Сміта, Р. Ліслеванда, Є. Маскарді. Концертує в країнах Європи, а також у Вірменії та в Японії.

У програмі концерту: Я.ван Ейк, Л.Ронкаллі, Б.Гофштьоттер, Д.Ортіс

4 листопада — зал філармоніі (Благодійний концерт), 18:00

Олена Єременко (Польща) — нікельхарпа

У 2004 р. закінчила J1HMA (скрипка, клас Н. Пославської). Стипендіат «Visby Program» Шведського Інституту в Mailings Folkhogskolan (2008, клас народного шведського скрипаля Калле Апьмлофа). Стипендіат програми «Gaude Polonia» (2012, керівник проф. Марія Пом’яновська).Член Міжнародної спілки нікельхарпістів, проводить майстер-класи гри на нікельхарпі в Німеччині. Концертує в Польщі, Швеції, Швейцарії, Словенії, Чехії, Словакії, Німеччині, Франції, Італіі, Канаді, Фінляндії, Ірані, Узбекістані, Россії, Білорусі, Сербії, Хорватії.

Від 2014 р. співпрацює з ансамблем давньої музики «Orkiestra Czasow Zarazy», з якими записала два альбоми: «Telemann’s Poland» (2014) та «Stil Polonaise» (2018)

Анна Іванюшенко (Львів) — клавесин

Закінчила ЛНМА ім. М. Лисенка (клас викл. О. Качевої) та асистентуру- стажування (клас проф. М. Крушепьницької). Стажувалась у С. Шабаптіної, У. Барткевич, М. Топоровського. Старший викладач кафедри спец, фортепіано та керівник оркестру барокової капели ЛНМА. Учасниця фестивалів: «Віртуози», «Контрасти», «Фестиваль Давньої Музики у Львові», Фестиваль давньої музики в Старому Сончі (Польща), «Bach-fest», «Бах-Маратон», «Музика 8 Палаці Потоцьких» та ін. Співпрацює з ансамблями «The Pocket Symphony» (Москва-Петербург), «Acapella Leopolis» (Львів) та ін.

У програмі концерту: Дж.Фонтана, Д.Скарлатті, Дж.Пандольфі, Й.С.Бах, Г.Ф.Телеман

Напечатать Письмо автору Просмотров 537 Комментариев 0

читайте также
Фестиваль живых скульптур подвел итоги в Сумах (Фоторепортаж) 7 фото
28.09.2020, 09:18 Новость
Виктория Березова Виктория Березова 28.09.2020, 09:18 Категория: Новость Рубрики: Город, Досуг, Культура Регион: Сумы Просмотров 318 Комментариев 0
В Сумах продолжается реконструкция Театральной площади 2 фото
24.09.2020, 09:58 Новость
Панорама Панорама 24.09.2020, 09:58 Категория: Новость Рубрики: Город, ЖКХ Регион: Сумы Просмотров 1 027 Комментариев 0
Меморіальну дошку уродженцю Сумщини відкрили у Києві (Фото) 3 фото
07.09.2020, 12:30 Новость
Панорама Панорама 07.09.2020, 12:30 Категория: Новость Рубрика: Культура Регионы: Украина, Сумщина Просмотров 164 Комментариев 0
В Сумах открылась дебютная выставка пастелей  (Фото) 7 фото
06.07.2020, 17:07 Новость
Алёна Касаткина Алёна Касаткина 06.07.2020, 17:07 Категория: Новость Рубрики: Город, Культура Регионы: Все Просмотров 164 Комментариев 0
Інфраструктурний «ревізор»: Суми перевірили на доступність 6 фото
24.06.2020, 09:00 Новость
Панорама Панорама 24.06.2020, 09:00 Категория: Новость Рубрики: Город, ЖКХ, Общество Регион: Сумы Просмотров 304 Комментариев 0
Поліція Сумщини у персонах: Сергій Кисляков – людина в стилі «ретро» 12 фото
19.06.2020, 19:11 Новость
Панорама Панорама 19.06.2020, 19:11 Категория: Новость Рубрики: Город, Личность Регион: Сумы Просмотров 248 Комментариев 0
В Сумах проходит выставка картин, погружающих в детство 4 фото
12.12.2019, 17:10 Новость
Панорама Панорама 12.12.2019, 17:10 Категория: Новость Рубрики: Город, Культура Регион: Сумы Просмотров 252 Комментариев 0
Выставка «свободной» акварели открылась в Сумах 3 фото
22.11.2019, 17:41 Новость
Панорама Панорама 22.11.2019, 17:41 Категория: Новость Рубрики: Город, Культура Регион: Сумы Просмотров 226 Комментариев 0
Комментировать (0)

Добавить комментарий

СКАЧАТЬ ПРИЛОЖЕНИЯ ДЛЯ МОБИЛЬНОГО:
Новости партнёров
Сегодня, 09:00
Панорама Панорама Сегодня, 09:00 Категория: Рубрика: Без рубрики Регионы: Все Просмотров 43 Комментариев 0
26.10.2020, 20:22
admin adminych admin adminych 26.10.2020, 20:22 Категория: Рубрика: Без рубрики Регионы: Все Просмотров 21 Комментариев 0
26.10.2020, 14:32
Панорама Панорама 26.10.2020, 14:32 Категория: Рубрика: Без рубрики Регионы: Все Просмотров 41 Комментариев 0
11.09.2020, 16:26
admin adminych admin adminych 11.09.2020, 16:26 Категория: Новость Рубрика: Образование Регионы: Все Просмотров 293 Комментариев 0
07.10.2019, 14:41
Панорама Панорама 07.10.2019, 14:41 Категория: Рубрика: Без рубрики Регионы: Все Просмотров 376 Комментариев 0
Предложения партнёров
Сегодня, 11:28
admin adminych admin adminych Сегодня, 11:28 Категория: Рубрика: Бизнес-услуги Регионы: Все Просмотров 5 Комментариев 0
Вчера, 21:07
admin adminych admin adminych Вчера, 21:07 Категория: Рубрика: Бизнес-услуги Регионы: Все Просмотров 11 Комментариев 0
Вчера, 15:40
admin adminych admin adminych Вчера, 15:40 Категория: Рубрика: Здоровье, красота Регионы: Все Просмотров 10 Комментариев 0
26.10.2020, 13:21
admin adminych admin adminych 26.10.2020, 13:21 Категория: Рубрика: Электроника Регионы: Все Просмотров 13 Комментариев 0
23.10.2020, 12:16
admin adminych admin adminych 23.10.2020, 12:16 Категория: Рубрика: Недвижимость Регионы: Все Просмотров 14 Комментариев 0
Опросы

Включили ли у вас отопление?
Просмотреть результаты
Загрузка ... Загрузка ...