АФФК “Суми” та “Технологія-Агросвіт” виграли в гостях

157
Були зіграні матчі чергового туру чемпіонату України з футзалу в Екстра-лізі, команди області стартували у Кубку України, а вихованець сумського футзалу Артем ФАРЕНЮК пробився в основний етап Ліги чемпіонів

Розпочнемо з футзалу міжнародного. Івано-франківский “Ураган”, у складі якого й грає Артем Фаренюк, успішно виступив на попередньому етапі Ліги чемпіонів. “Ураган” здобув три перемоги у трьох матчах і вийшов до основного етапу Ліги чемпіонів, а Артем був одним з кращих у цих поєдинках, забивши п’ять м’ячів у ворота суперників.

У Екстра-лізі команди зіграють три кола, а потім вісімка кращих розіграє нагороди за системою “плей-фф”

Порадували й гравці АФФК “Суми”, які у черговому турі Екстра-ліги зустрічалися у гостях з львівською “Енергією” і здобули важку, але дуже важливу перемогу з рахунком 5:3. Розпочався матч для наших хлопців невдало, бо вже на перших хвилинах вони пропустили м’яч у свої ворота. Але не здалися і до перерви зуміли забити три м’ячі, щоправда пропустивши ще один у свої ворота. Спочатку Василь КЕФА точно пробив у верхній кут воріт, а потім Дмитро ІГУМНОВ у контратаці замкнув передачу з флангу. Зрівняли рахунок львів’яни після помилки сумчан у обороні. Та все ж на перерву команди пішли з перевагою наших футзалістів – Олександр СМЕТАНЕНКО обіграв двох захисників і разом з сиреною про закінчення першого тайму послав м’яч між ніг голкіперу. До речі, Олександр 7 листопада відзначив свій день народження, тож цей гол та перемога сумчан стали йому дарунками. Як і черговий виклик у юнацьку збірну України, де Олександр вже став, як то кажуть, своїм, бо такі виклики отримує регулярно. 9-10 листопада юнацька збірна України проведе два товариські поєдинки зі збірною Португалії, які пройдуть у португальському місті Ельвас.

У другому таймі підопічні Ярослава ПІСОЦЬКОГО забили ще двічі – дублем відзначився Едуард НАГОРНИЙ, на що господарі відповіли лише одним точним ударом – тож важка і дуже важлива перемога з рахунком 5:3. “Суми” залишилися на сьомому місці, але тепер мають у своєму активі 9 очок і наблизилися до трійки команд, які займають місця з четвертого по шосте і набрали по 10 очок. Наступний матч АФФК “Суми” зіграє вдома з командою “Де Трейдинг” (Миколаївка), яка йде восьмою і набрала 4 очки. І ще одна новина зі стану сумчан – команду з особистих причин залишив один з найдосвідченіших її гравців Руслан ОСТРОГА.

“Обіграли сьогодні гарну, дисципліновану команду. Звичайно, помилки й претензії будуть завжди, але хлопці провели хороший матч”, – тренер АФФК “Суми” Володимир Гладов

Також на минулому тижні дві команди Сумщини провели свої перші поєдинки попереднього етапу Кубку України. Роменський “Рятувальник” у Конотопі (там команда проводить свої домашні поєдинки, поки в Ромнах триває ремонт спорткомплексу) поступився київському клубу Budmonster з рахунком 1:3, а команда “Технологія-Агросвіт” (Суми) у драматичному поєдинку перемогла у гостях “Геологію” (Кременчук) – 5:4. Коли пройдуть матчі-відповіді, буде повідомлено пізніше.